İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Terim'le Emre'nin Geyiği

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

M.Karaman

M.Karaman

Akıntıya Karşı Yüzen Adam

• Özel Dost
  • 593 İleti
Resmi ekleyen Terim ve Emre geyik yapmış 15 Eylül 2007 Cumartesi 10:15 Semercioğlu sözünün arkasında.. Emre'yi onaylıyor. Yeni bir ayrıntı daha verdi.. Emre'nin kol hareketini Mehmet Demirkol üstüne almıyor ama
Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu sözlerinin arkasında..

Emre'nin hareketini mazur buluyor. Üstelik Emre ve Terim'in kol hareketinden 10 dakika sonra geyik yaptığını iddia ediyor.

Emre hareketi çektikten sonra Fatih Terim'le ne konuştu? Cevabını da kendisi verdi. Futbolcu ve hocası gülüşüp espri yapmışlar.

Çünkü tedavi için saha kenarına gelen Emre ve Terim'in hemen önünde bulunuyormuş.

Semercioğlu, kol hareketi yapanın da espri yapanın da aynı Emre olduğuna dikkat çekiyor. Bu sözleriyle Demirkol'a üstü kapalı gönderme yapıyor.

Terim ve Emre'nin hemen önünde bulunan Semercioğlu ikili arasındaki diyogları köşesinde aktardı:

-(...)Futbolcuyken 5 numara giyen Terim’le, Türk futbolunun en iyi 5 numarası Emre arasında işte şu diyalog geçmiş:

Terim: Devam edebilecek misin?

Emre: İyiyim hocam. Dur daha vakit var, bir-iki gol daha attırayım.

Terim: Gördün mü bak bir bildiğim varmış seni ikinci yarıda oyuna almakla...

Emre: Kararına saygılıyız hocam...

Terim: Aksi olmaz herhalde...

Emre: Ama kabul et ki ben de seni mahçup etmedim.

Terim: Hadi oradan... Ben bu halimle bile senin yaptığından daha iyisini yaparım...

Emre: Tabii tabii, öyledir hocam. Benden sonra en iyi 5 numara senmişsin zaten.

Terim: Bak beni getirme oraya... Yürü sahaya...
  • sonsuzz bunu beğendi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Her büyük futbolcu, çok sağlam karakterli ve çok iyi insan olacak diye bir kural yok tabii.

Emre'nin sinirlenip hareket yaptığı gazetecilerin hepsi birer melek mi sanki :)

Diyalog da komikmiş bu arada :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı