İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

4 Nisan Cuma | Günün Filmleri | Charlie' nin Melekleri, Devlet Düşmanı, Kalbin Olduğu Yer

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Kalbin Olduğu Yer

'Where The Heart Is'

Yönetmen : Matt Williams
Oyuncular : Natalie Portman, Ashley Judd, Stockard Channing, Sally Field, James Frain, Joan Cusack
Türü :
Duygusal/ Dram
Kanal : tv8
Saat : 22:30

KONUSU : 17 senelik hayatında oldukça büyük sıkıntılar yaşamış genç bir kız olan Novalee (Natalie Portman), yedi aylık hamile karnıyla, erkek arkadaşı Willie’ yle birlikte yeni bir hayata başlamak üzere Kaliforniya’ ya doğru yola çıkar.
Novalee’ nin tuvalete gitmesi gerekir ve Oklahoma’ da büyük bir alışveriş merkezi olan bir Wal Mart dükkanında mola verirler. Novalee, ufak bir alışveriş yapar, satıcı para üstü olarak 5,55 dolar verince 5 sayısının uğursuzluğuna inanan genç kız, başına bir şey geleceğini anlayarak otoparka koşar.

Gerçekten de, Willie, onun eşyalarını yere bırakmış ve arabayla çekip gitmiştir. Çaresiz ve beş parasız kalan Novalee, gizlice Wal Mart’ da yaşamaya başlar. Bu arada da, alışveriş merkezinin, müşterilere hediyeler dağıtan ‘Hoşgeldiniz’ kamyonetinin sürücüsü Rahibe Husband (Stockard Channing), alkolik ablasının kitapçı dükkanıyla ilgilenmek için öğrenimini bırakıp Oklahoma’ ya gelmiş olan genç delikanlı Forney Hull’ la (James Frain) arkadaş olur.
Günlük ihtiyaçlarını dükkanlardaki raflardan karşılayan Novalee, bir gün hepsini geri ödemek umuduyla tüm aldıklarını tek tek not eder. Bir gece sancısı tutar ve bebeğini Wal Mart’ da doğurur. Daha hastanedeyken, ona bakan hemşire Lexie’ den (Ashley Judd) bebeğinin ‘Wal Mart’ bebeği olarak ünlendiğini öğrenir.
Onu yıllar önce terketmiş olan annesi, kızını televizyonda görünce hemen koşup gelir ve bu doğuma katkıda bulunmak isteyenlerin yolladığı parayı da alarak yeniden çıkıp gider. Kaderi Wal Mart’ la kesişen genç kadın, burada edindiği arkadaşların gerçek ailesinin verdiği acıları örtebileceğini ve yuvanın ‘kalbinin attığı yer’ olduğunu yine burada öğrenir.Devlet Düşmanı

'Enemy Of The State'

Yönetmen : Tony Scott
Oyuncular : Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet
Türü : Gerilim
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU : Robert Dean, tesadüfen önemli bir siyasi cinayetin delilerini ele geçirir. Bir anda hükümete bağlı bir istihbarat servisinin hedefi haline gelen Dean için hayat kabus haline gelir.

Yüksek teknoloji ürünü haberalma cihazları ve tehlikeli ajanlar Dean' in peşine düşmüştür. Devletin sahip olduğu, insanları kolayca gözetleyebilmeyi sağlayan yüksek teknolojik imkanlar, ona neredeyse kaçacak nokta bırakmamıştır. Ama tüm bu imkansızlıklara rağmen Dean, hayatını, ailesini ve kariyerini kurtarmak zorundadır.
Macera-aksiyon filmlerinde kendi tarzını yaratmayı başarmış yönetmen Tonny Scott, Devlet Düşmanı' nda, politik taşlamaların da olduğu seyir zevki yüksek bir aksiyon sunuyor.
Charlie' nin Melekleri

'Charlie's Angels'


Yönetmen :
Joseph McGinty Nichol
Oyuncular : Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu, Bill Murray, Tim Curry, Sam Rockwell
Türü : Macera
Kanal : Star
Saat : 20:00

KONUSU : Natalie, Dylan ve Alex; Charlie Townsend adına çalışan ve birbirinden güzel 3 bayan dedektiftir. Bu dedektifler hiçbir zaman Charlie' yi göremezler fakat onunla onun sağ kolu Bosley aracılığıyla görüşebilmektedirler. Her defasında kendilerine verilen teknolojik silahlar ve becerileri sayesinde bütün görevleri tamamlamışlardır.

Yeni görevleri ise kaçırılan; sesleri sayesinde insanları tanımlayan makineyi bulan şirketin sahibini bulmaktır. Tabi yine başları binbir türlü belaya girecektir...


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı