İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

6 Nisan Pazar | Günün Filmleri | Kanıt, Kara Şahin Düştü, Öldürme Yetkisi

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Kanıt

'Proof'

Yönetmen : John Madden
Oyuncular : Gwyneth Paltrow, Anthony Hopkins, Jake Gyllenhaal, Hope Davis, Danny Mc Carthy
Türü : Dram
Kanal : Kanal D
Saat : 22:15

KONUSU : Proof, dahilikle deliliğin, kız çocuklarıyla babalarının arasındaki şefkatli ilişkinin ve gerçeğin doğasıyla aile arasındaki bağlantıları araştırarak, babasının geçmişiyle kendi geleceğinin gölgesinde sıkışıp kalan gizemli bir genç kadının zorlayıcı hikayesidir.

Zeki ama dengesiz, matematik dahisi olan Robert (Anthony Hopkins) adındaki babasıyla yıllarını geçiren Catherine (Gwyneth Paltrow), 27' inci yaşgününün eşiğindeki genç bir kadındır. Catherine’ in, yalnızca uzaktaki kızkardeşi Claire’ in (Hope Davies) gelişiyle değil, aynı zamanda Robert’ in 103 not defterindeki değerli çalışmalarını bulmayı uman, babasının eski öğrencisi Hal’ ın (Jake Gyllenhaal) ilgisiyle de ilgilenmesi gerekmektedir.

Catherine, Hal’ in sevgisine ve Claire’ in kendi hayatı için buyurucu planlarına karşı koyarken, bütün bunlardan daha çok zihin karıştırıcı sorunu çözmekle uğraşmaktadır. Babasının deliliğinin ya da dahiliğinin ne kadarı kalıtsal olarak kendine geçeceğini düşünmektedir.Kara Şahin Düştü

'Black Hawk Down'

Yönetmen : Ridley Scott
Oyuncular : Josh Hartnett, Eric Bana, Tom Sizemore, Sam Shepard, Ewen Bremmer
Türü : Aksiyon/ Savaş
Kanal : CNBC-e
Saat : 20 :00

KONUSU : Ekim 1993' üncü Birleşmiş Milletler' in Somali' ye yiyecek yardımı yapmasının ardından, gelen yardımları adamları tarafından toplatan Mohamed Farrah Aidid onbinlerce insanın ölmesine yol açmıştır.
Bu olaya bir son vermek için, özel eğitimli bir ekibin Aidid'in iki önemli adamını şehir merkezindeki bir binada yakalamasına karar verilir.

Plana göre şehre helikoptelerle gidilecek, binadaki iki adam yakalanıp sıcak savaşa girilmeden hemen geri dönülecektir. 45 dakika içinde bitirilmesi planlanan bu görev, Aidid yandaşlarının helikopterlerden birini düşürmesi ile bir anda tersine döner.
Bu andan sonra sayıları onlarla ifade edilen asker ile binlerce Somalili arasında 18 saat sürecek bir savaş başlar.
Öldürme Yetkisi

'Licence To Kill'

Yönetmen : John Glen
Oyuncular : Timothy Dalton, Talisa Soto, Carey Lowell, Robert Davi, Benicio Del Toro, Cary-Hiroyuki Tagawa
Türü : Aksiyon/ Casus
Kanal : TNT
Saat : 20:30

KONUSU : CİA Ajanı Felix Leiterin duğun günüdür ancak yine de bu James Bond (Timothy Dalton) ile aynı günün sabahı uyuşturucu taciri Franz Sanchezle (Robert Davi) kovalamaca yapılmayacağı anlamına gelmez.

Düğün zamanına az kala Felix ve yakın arkadaşı daha önce bir defa evlenmiş James Bond bir an da Sanchezin peşinde düşüp onu yakalarlar ve düğüne de zamanında yetişmişlerdir ancak düğünün ardından bir anda Sanchez ve adamları rüşvet verip polisden kaçmışlardır hem Felixi kaçırırlar ve karısını da öldürürler.

Felixi kaçırdıktan sonra Felix öldürüleceğini aklında bile geçirmezdi ta ki, Sanchez adamı Darioya (Benicio Del Toro) köpek balıklarını getirmesini söyleyinceye kadar ve o an Dario Felixi köpek balıklarına yem eder.

Bunu öğrenen James Bond çalıştığı yerden istifa eder. Artık MI6 olmayan Bond, Sanchezin kız arkadaşıyla birlik olur ve hem intikam almak hem de onun yeni yapacağı japonlarla uyuşturucu anlaşmasını engellemek ister.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı