İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

8 Nisan Salı | Günün Filmleri | Brokedown Palace, Flamingo Çocuk, Hommer Ve Eddie

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Yıkıntı Saray

'Brokedown Palace'


Yönetmen : Jonathan Kaplan
Oyuncular : Kate Beckinsale, Claire Danes, Bill Pullman
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU :
Genç, korkusuz, ve sonsuza dek arkadaştılar. Bir yabancı aralarına girene kadar. Bu heyecan dolu gerilimde, Claire Danes ve Kate Beckinsale hayalini kurdukları tatilleri kabusa dönüşen iki en iyi arkadaşı oynuyorlar.
Alice, düşüncesiz ve umarsızdır, Darlene ise içine kapanık birisidir. Ama her ikisi de aynı esrarengiz erkekten hoşlandıklarında, tedbiri elden bırakırlar ve bir anda hayatları sonsuza dek değişir.
Artık yabancı topraklardadırlar, çok geç olmadan masumiyetlerini kanıtlamalıdırlar. Kendini bulma ve sonsuz özveri ve dostluk hikayesinde Bill Pullman da yerini alıyor.
#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

Resmi ekleyen

Flamingo Çocuk

'The Flamingo Kid'

Yönetmen : Garry Marshall
Oyuncular : Matt Dillon, Hector Elizondo, Molly Mc Carthy, Martha Gehman, Richard Crenna, Jessica Walter
Kanal : CNBC-e
Saat : 22:00

KONUSU : İşçi sınıfına mensup bir gencin hayatın gerçekleriyle tanışmasını anlatan komedi filmi The Flamingo Kid, Pretty Woman ve Frankie & Johnny gibi yapımlardan tanıdığımız Garry Marshallın imzasını taşıyor.
1963 yazında Long Island sahilindeki bir otelde iş bulan genç ve yakışıklı Jeffrey burada gördüğü yaşam tarzından çok etkilenecektir.
Kolay yoldan zengin olma hayalleriyle ailesine sırt çeviren Jeffrey carla adlı güzel bir kıza aşık olacak ve yeni idolü olarak benimsediği Mr. Brody' nin peşinden ayrılmayacaktır.
Ne yazık ki hayat Jeffrey’ in umduğu kadar toz pembe değildir.#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

Resmi ekleyen

Hommer Ve Eddie

'Hommer And Eddie'


Yönetmen : Andrei Konchalovsky
Oyuncular : James Belushi, Jim Mapp, John Waters, Robert Glaudini, James Thiel
Kanal : tv8
Saat : 21:40

KONUSU :
Küçükken kafasına çarpan beyzbol topu yüzünden beyin sarsıntısı geçiren ve ailesi tarafından bu yüzden terk edilen zeka özürlü bir adam olan Homer (James Belushi), Arizona' da yıllarca aile hasretiyle yaşadıktan sonra biriktirdiği parayla onların peşine düşer.
Kanserden öldüğünü öğrendiği babasını mutlaka görmelidir. Yolda, otostopla Arizona' dan Oregon' a gitmeye çalışan Homer' ın başına gelmedik kalmaz ve giyecekleri hariç her şeyini çaldırır.
Yolculuğu sırasında karşısına Eddie adında bir kadın (Whoopi Goldberg) çıkar. İlk başta, Eddie de onu soymaya kalkar fakat çalacak hiç bir şeyi olmayan bu adamı tanıyınca ona yardım etmeye karar verir. Eddie, aslında akıl hastanesinden kaçmıştır ve ciddi öfke krizleri geçirmektedir.
Homer Eddi' nin soyduğu dükkanlardan çaldığı parayla yola devam ederken kaderin hiç de iyi davranmadığı ikili kısa süre sonra çok iyi dost olur. Eddie Homer' e beyninde bir tümör olduğunu ve doktorların ona sadece bir ay daha yaşayacağını söylediklerini anlatır. Zamanla, Eddie' nin durumu iyice kötüleşir.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı