İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

9 Nisan Çarşamba | Günün Filmleri | Olağanüstü Bir Hayat, Görünmez Çocuklar, Köpekbalığı Hikayesi

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Olağanüstü Bir Hayat

'A Life Less Ordinary'

Yönetmen : Danny Boyle
Oyuncular : Cameron Diaz, Ewan McGreggor
Türü : Macera
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU : İlk iki filmleri "Mezarını Derin Kaz" ve Trainspotting' in başarısından sorumlu yönetmen, yapımcı, senarist grubu yani Danny Boyle, Andrew MacDonald ve John Hodge, "Olağanüstü Bir Hayat" ile yeniden sinemaseverlerle buluşuyor.

Başrolde ekibin gözde oyuncusu Ewan McGreggor ile Hollywood' un genç oyuncularından Cameran Diaz var.

McGregor, hayatta her zaman kaybedenler sınıfına dahil olan, büyük bir şirkette temizlik işçisi olarak çalışmasına karşın ünlü bir yazar olmayı düşleyen genç Robert rolünde.

Cameron Diaz'ın canlandırdığı güzel ve sivri dilli Celine ise Robert'in patronu Neville'in şımarık, her istediğine anında sahip olan kızı. Normal şartlarda yolları asla kesişmeyecek olan bu iki insan, "Cennet"teki vazifeşinaz polislerin çabalarıyla biraraya geliyorlar.

Usta oyuncular Holly Hunter ve Delroy Lindo' nun yeraldığı film, fidye ve soygun gibi unsurlarla fantastik komedinin sınırlarında geziniyor.Görünmez Çocuklar

'All The Invisible Children'

Yönetmen : Mehdi Charef, Emir Kusturica
Oyuncular : Francisco Anawake, Vera Fernandez, Hannah Hodson, Jake Ritzema, Rosie Perez,David Thewlis
Türü : Dram
Kanal : tv8
Saat : 21:30

KONUSU : Bu filmin yapımcıları 2002’ de, eziyet gören dünya çocuklarına dikkat çekecek bir sinema projesi yarattılar.

Hem UNICEF hem Dünya Gıda Programı, projeye destek oldular, ayrıca filmin net geliri de onlara aktarılacak. Filmin kısa bölümlerinin yönetmenleri, katkıları karşılığında herhangi bir ücret almadılar.

Her bir bölüm, Brezilya, İtalya, İngiltere, Sırbistan, Burkina Faso, Çin ve ABD’ de yoksulluk, açlık ve şiddet gibi sıkıntılarla yaşamak zorunda kalan bir çocuğun portresini çiziyor.

Bu film, istismar ve savaşlarla hakları gasp edilen milyonlarca çocuğa adanmıştır.Köpekbalığı Hikayesi

'Shark tale'

Yönetmen : Bibi Bergeron,Vicky Jenson, Rob Letterman
Türü : Animasyon
Kanal : FOX
Saat : 19:45

KONUSU : Oscar, büyük hayalleri olan, bunları gerçekleştirmek uğruna sıcak sularda yüzmekten çekinmeyen geveze mi geveze küçük bir balıktır. Lenny beyaz renkli büyük bir köpekbalığıdır. Kimsenin bilmediği bir sırrı vardır. O bir etyemezdir.

Sualtı dünyası köpekbalığı çetesinin patronunun oğlunun ölü bulunması olayıyla çalkalanır. Aslında ölüm sebebi yukarıdan denize atılan bir çapadır.

Ama o sırada olay yerinde bulunan Oscar durumu lehine çevirmek için gangster çetesindeki köpekbalığını kendisinin öldürdüğünü öne sürer.

İlk başta bu durum, onu mutlu etse de zamanla işler, Oscar' ın istediği gibi gitmemeye başlar.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı