İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Yasal Programlar ve Program Anlatımları Bölüm Kuralları

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

Recep

Recep

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 144 İleti
  • Interests:Kadim Dostlar
Madde 1. Anlatımlar Resimli Nadirde Olsa Yazılı Yapılacaktır.

Madde 2. İstediğiniz Program Anlatımını İstek Topicine Bildirmelisiniz Aksi Taktirde Mesajınız Silinir.

Madde 3. Anlatımlar Sadece Benimle Sınırlı Değildir Herkes Anlatım Yapabilir!

Madde 4. Anlatımlar Herhangi Bir Site Reklamı İçermemelidir.

Madde 5. Alıntı Yapılıyorsa Nereden Alıntı Yapıldığı Kaynak Olarak Konunun Altında Belirtilmelidir.

Madde 7. İngilizce Versiyonlar da Anlatılabilir Ama Türkçe Anlatım Olmak Şartı İle.

Madde 6. Program Anlatımları Türkçe Olmalıdır. İngilizce Sitelerden Alıntı Yapılamaz.

Madde 8. Program anlatımı Yapacaklar Upload Siteden Link vs..
veya Pdf dosya linki vermemeli veya dökümanı alın döküman deyip ekte sunmamalıdır.

Madde 9
.
Döküman Yazılması Yasaktır! Dökümanlar İlgili Konu Başlıklarının Altına Yazılmalıdır. Burası Program Anlatım Bölümüdür!

Madde 10. Resimli program anlatım bölümümüzde upload sitelerinden download linki verilebilir...

Madde 11. Resimli proğram anlatımlarınızda Proğramın kendi sitesinden ve offical olarak Download linki vermeniz de sakınca görülmemektedir....

Teşekkürler... ReceP

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı