İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

İlk Defa İstifaya Çağrıldım

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
zeynep

zeynep

    asena öldü yaşasın zeynep

  • Özel Dost
  • 861 İleti
  • Gender:Female


Resmi ekleyen Fatih Terim'e maç sonrası, "İstifa edecek misiniz?" diye soruldu. Cevabı ise...Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, maçtan önceki basın toplantısında her türlü senaryoyu söylediğini kaydederek, ''Bizim kaybetmemiz, Norveç'in kazanması halinde Norveç'e kazanmaya gitmek zorunda olduğumuzu söylemiştik. Bu bizim için en kötü senaryoydu'' diye konuştu.

Norveç'in, Bosna-Hersek'i yendiğini ifade eden Terim, şöyle devam etti:

''Biz sadece Norveç'te beraberlik şansımızı kaybettik. Yapacağımız iş yenmeye gitmek, başka birşey yok. Maalesef bir gereksiz ofsayt çıkışında, ferdi yapılan bir hatada gol yedik. Golden sonra başka goller de yiyebilirdik. İlk yarıda, ikinci yarıda cevap vermek istedik ama olmadı. Yunanistan çok rahattı ve çok tecrübeli bir takım. Yunanistan'ı tebrik ediyorum.''

''HAYATIMDA İLK KEZ 'İSTİFA' SESLERİ DUYDUM''

Terim, bir gazetecinin, ''1-0'dan sonra tribünlerin yoğun bir şekilde size karşı 'istifa' sesleri vardı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?'' yönündeki sorusunu şöyle yanıtladı:

''Ben sizin gibi yoğun bir şekilde duymadım, kısmi duydum ama benim için o da yeterlidir. Hayatımda ilk kez duyuyorum. Bazıları alışkın olabilir ama ben alışkın değilim. Ama öyle herkes her istediğini istediği zaman yapamaz. Buna ben karar veririm'''

AURELİO ALKIŞLANDI NE DİYORSUNUZ?

Yunanlı bir gazetecinin, ''Türk Milli Takımı'nın gerçek Türk oyuncuları
yuhalanırken Aurelio alkışlandı. Bu konuda ne diyorsunuz?''
sorusuna Terim,

''Göğsüne ay-yıldızı almış her oyuncumuzun yuhalanması diye birşey söz konusu olamaz. İyi oynuyoruz, kötü oynuyoruz, başarılı oluyoruz, başarısız oluyoruz ama ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Onun için hiçbiri yuhalanmayı değil, takdir edilmeyi hakediyor. Biz Yunanistan'ı orada 4-1 yendiğimiz zaman kimse kimseyi yuhalamadı'' yanıtını verdi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı