İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Sosyal Ödevi

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

Ziyaretçi_SBS GÜZELİ_*

Ziyaretçi_SBS GÜZELİ_*
  • Ziyaretçi
....MERHABALAR....
BENİM BİR SOSYAL ÖDEVİM VAR BUNUN İÇİN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
ÖDEVİM:TARİH BOYUNCA TÜRKLERDE MESLEK EDİNDİRME ve MESLEK ETİĞİ KAZANDIRAN KURUMLAR İLE ÜRETİM TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELERİN SOSYAL VE EKONOMİK HAYATA ETKİLERİNİ KAVRAMAKK
YARDIM EDERSENİZZ SEVİNİRİM
ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMM

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti

....MERHABALAR....
BENİM BİR SOSYAL ÖDEVİM VAR BUNUN İÇİN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
ÖDEVİM:TARİH BOYUNCA TÜRKLERDE MESLEK EDİNDİRME ve MESLEK ETİĞİ KAZANDIRAN KURUMLAR İLE ÜRETİM TEKNOLOJİSİNDEKİ GELİŞMELERİN SOSYAL VE EKONOMİK HAYATA ETKİLERİNİ KAVRAMAKK

daha ayrıntılı uzun mu kısamı bir yardım yani konunun detayına uygunmu olucak bu konuda fikir verirsen yardımcı olmak isterim

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

....MERHABALAR....

Merhaba SBS GÜZELİ Siteye üye olabilirseniz daha iyi olur, Sitede İstediğin konuların açıklayıcı paylaşımlarını bulacağınızdan eminim.. :3)

Sevgiler..

Ziyaretçi_Ziyaretçi_ali_*_*

Ziyaretçi_Ziyaretçi_ali_*_*
  • Ziyaretçi

....MERHABALAR....

benimde aynı ödevim var banada yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Ziyaretçi_dumNAn_*

Ziyaretçi_dumNAn_*
  • Ziyaretçi

....MERHABALAR....

benimde aynı ödevden var bulursan banada versene ödevi please
ok

furki

furki

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 3 İleti
oktaytunçbilek arkdasım aynen oyle yazıyor kıtapta

Ziyaretçi_şekerkız_*

Ziyaretçi_şekerkız_*
  • Ziyaretçi
bende o konuyu araştırıyorum ama hiç biyerde bulamıyorum lütfen yardım edin acillllllllllll bugüne lazımmmmm :( :( :( :(

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Ben daha önce biraz araştırdım, ama çok farklı kaynaklarda
bir iki cümle olarak geçiyor ne yazık ki. :pöf:

Gençler belki biraz daha detaylı araştırabilirsiniz diye düşünüyorum. :deli:

Kral Elessar

Kral Elessar

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
banada lazım lütfen bulamadım

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti