İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

15 Nisan Salı | Günün Filmleri | Büyük Umutlar, Cenaze Ve Aşk, 44 Dakika

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Büyük Umutlar

'Great Expectations'

Yönetmen : Alfonso Cuaron
Oyuncular : Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow, Robert De Niro, Hank Azaria, Chris Cooper, Anne Bancroft
Türü : Romantik
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU : Hollywood'un iki genç oyuncusu Ethan Hawke ve Gwyneth Paltrow romantik bir aşk öyküsünde biraraya geliyorlar.
Charles Dickens'ın 1861 tarihli aynı adlı klasik romanından 90'ların modern dünyasına uyarlanan Büyük Umutlar, bir adamın ulaşılmaz bir kadın için çocuk yaşta başlayan ve süren aşkını anlatıyor.

Fakir bir genç olan Finn, kasabanın zengin kızı Estella'ya aşık oluyor. Ancak esrarengiz bir yabancı ona rüyalarını gerçekleştirmesi için bir şans sunduğunda, artık Finn'in tek yapması gereken Estella'nın aşkını kazanabilmek oluyor.

Büyük Umutlar, genç bir adamın erkekliğe unutulmaz bir biçimde adım atışının ve onun hayatını sonsuza dek değiştirecek üç kişinin duygulu bir hikayesi.

Bu üç kişinin sürpriz ilişkileri gelişirken, Büyük Umutlar, hayattaki büyük tesadüflere, tutkunun ve arzunun peşinde gelişen olaylara farklı bir yaklaşım getirmek hedefinde.Cenaze Ve Aşk

'Pallbearer'

Yönetmen : Matt Reeves
Oyuncular : David Schwimmer, Barbara Hershey, Gwyneth Paltrow
Türü : Romantik/ Komedi
Kanal : CNBC-e
Saat : 22:00

KONUSU : Herkesin hayatından bir parça bulabileceği The Pallbearer’da David Schwimmer, Michael Rapaport gibi ünlü isimler, oyunculuklarıyla göz dolduruyor.

The Pallbearer çoğu romantik komedi filminden aşina olduğumuz klişe aşk öykülerinden farklı bir senaryoya sahip. Zira The Pallbearer’da aşk ölümle başlıyor.

Tom (David Schwimmer) 25 yaşında olmasına rağmen hâlâ annesi ile yaşayan, işsiz, aşkı bulamamış, ergenliği çoktan atlatmış olmasına rağmen çocuk ruhlu bir gençtir. Bir gün hiç tanımadığı bir kadından gelen telefon Tom’un hayatında dönüm noktası olur...
Aşkı, ölümü, arkadaşlar arasındaki çıkar ilişkilerini ironik bir dille anlatan film Friends dizisinden tanıdığımız David Schwimmer ve Oscar ödüllü oyuncu Gwyneth Paltrow’u bir araya getiriyor.
Filmdeki önemli rollerden bir diğerini de Boston Public ve en son My Name is Earl’de izlediğimiz Michael Rapaport üstlenmiş.44 Dakika


'44 Minutes: The North Hollywood Shootout'

Yönetmen : Yves Simoneau
Oyuncular : Michael Madsen, Ron Livingstone
Kanal : star
Saat : 22:00

KONUSU : Tarihe uzun silahlı çarpışmalardan biri olarak geçen Bank America soygununun hikayesi, Michael Madsen gibi bu tür maceralarda ilk tercih edilen oyunculardan biri eşliğinde perdeye geliyor.

Hollywood'daki bankayı soymaya kalkışan iki hırsızın çevresi polislerce sarılınca, 44 dakika süren ve televizyonların canlı yayınladığı çatışma başlıyor


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı