İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

23 Nisan Çarşamba | Günün Filmleri | Tezgahtarlar, Rocky Ve Bullwinkle'in Maceraları, Harry Potter Ve Ateş Kadehi

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Tezgahtarlar

'Clerks'

Yönetmen : Kevin Smith
Oyuncular : Brian O'Halloran, Jeff Anderson, Jason Mewes, Marilyn Ghigliotti, Kevin Smith, Lisa Spoonhauer
Türü : Komedi
Kanal : CNBC-E
Saat : 22:15

KONUSU : Dante Hicks (Brian O'Halloran) Quick Stop(New Jersey'de küçük bir yer) 'da bir tezgahtardır.

Bir pazar günüdür,Hicks evinde sakince oturmuşdur ve güzel bir tatil gününüde planlamışdır fakat işler yolunda gitmeyecekdir.Bir anda patronu arayıp çalıştığı yeri bügünde açması gerektiğini söyler.Çok sinirlenen Dante yol boyunca "Burda olmamam gerekiyordu" diyerek gelir ve yerini açar.

Ayrıca saat 2'de bir hokey maçıda kalmışdır,o maçıda nasıl yapacağını düşünmektedir.Yandakı videocudaysa çok yakın bir arkadaşı olan fakat zaman zaman Dante'nin ondan nefret etdiği bir arkadaşı olan Randal Graves vardır(Jeff Anderson).

Randal bügün ayrıca bir cenazeyede gidecektir.Daha sonra biranda bir adam Dante sigara satdığı için protesto çıkarır,buda yetmezmiş gibi eski sevgilisi gelip onunla önce okula geri dönmesi için tartışır fakat daha sonra '37' konusunda kavga ederler.

Dante'nin sevgilisi Veronica ve Dante bir birilerini terk ederler.Ayrıca Hicks'in eski sevgilisininde evleneceği haberi yayınlanmışdır.Bu arada Randal'sa müşterilerle kavga çıkarır ve Hicks'in yerinide kullanmaya başlar.Ve ayrıca dükkanın önündü aşırı derecede çok konuşan ve bol bol küfür eden Jay(Jason Mewes) ve oldukça sakin olan Sessiz Bob(Kevin Smith) burda uyuşturucu satmaya başlarlar.
Hicks bu mükemmel ikiliye bir şey söyleyemeyince Dante Hicks'in bir günü bela gibi geçecegine dair şüphe kalmamışdır.Rocky Ve Bullwinkle'in Maceraları

'The Adventures Of Rocky And Bull'


Yönetmen : Des McAnuff
Oyuncular : Rene Russo, Jason Alexander, Robert de Niro
Türü : Fantastik/ Macera
Kanal : TNT
Saat : 21:15

KONUSU : Rocky ve Bullwinkle kendi çizgi film şovları sayesinde geçinmektedir.
Ancak ikilinin düzeni, animasyon dünyasının iki boyutlu ortamında tuzağa düşerek sıkışıp kalan düşman casuslar Boris Badenov ve Natasha Fatale'in gerçek yaşama geçip 'Korkusuz Lider' ile işbirliği yapmasıyla bozulur.
De Niro hem yapımcılığını hem de oyunculuğunu üstleniyor.Harry Potter Ve Ateş Kadehi

'Harry Potter And The Goblet Of Fire'

Yönetmen : Mike Newel
Oyuncular : Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson
Türü : Fantastik/Macera
Kanal : Kanal 1
Saat : 19:50

KONUSU : Harry Potter serisinin dördüncü filmi 'Harry Potter ve Ateş Kadehi'nde, Harry uluslararası düzeyde çok prestijli bir yarışma olan 'Üçbüyücü Turnuvası'nda Hogwarts'ı temsil etmek üzere seçilir.
Bu heyecan verici uluslararası yarışma, Harry'yi Avrupa'daki iki rakip büyücülük okulunun deneyimli öğrencileriyle karşı karşıya getirecektir.

Bu esnada, Harry'nin ezeli düşmanı kötü kalpli Lord Voldemort'un destekçileri, Quidditch Dünya Kupası'nda karanlık işaretlerini gökyüzüne ateşle işleyerek, hem Voldemort'un gücüne kavuştuğunun haberini verir, hem de büyücülük âleminde bir korku dalgası yayarlar.

Ama Harry için, bu korkunç haber tedirginlik yaratan tek şey değildir: Hâlâ Hogwarts Danslı Noel Balosu için bir eş bulamamıştır.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı