İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Türk Olmak Nedir?

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 16 yanıt gönderildi

leydi_11

leydi_11

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 320 İleti
çok güzel bir paylaşım emegine saglık

ezelturk

ezelturk

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 15 İleti
nur01 çok tuhaf komik ve ilginç buldum yorumunu...

Türkiye Türklerindir cümlesinden anladıgın sey apacık ortada demekki :)

dunyada ummetçilik yapan milletleri gorduk ki emperyalizmin kucaklarında geziyorlar...
uımmmetçillik ve milletçilik. ya bu iki yoldan birini seçeceksin yada doğrudan birinin mandasına hegomonyasına gireceksin...
aksini düşünen varsa rica ediyorum yazsın

şimdi yok miletçilik yapmayalım ırkcılık yapmayalım ağzı yapma nur hanım...
radikal ve taraf gazetelerini okumakdan kelimelerinizin kıblesi şaşmış..
Evet
Türkiye Türklerindir...
Kanında 27 kromozonlu gen tasıyan turklerin değil :) Kendini türk hisseden türklerin...
Atamın bu cumlesinden anladıgın buysa seni fazla yormak istemem burada yazarak
aksam aksam tansiyonumu yükselttin :(

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Türk olmak,

En zayıf gününde bile dünyaya meydan okumak, en dertli gününde bile her ufunetin bir şafakta biteceğini bilerek tevekkül göstermektir. Zor iştir Türk olmak.

Ne Mutlu Türküm Diyene...

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti
Yorumlar farklı,güzel paylaşım arkadaşım emeğine sağlık.

Yalnız benim düşüncem de şudur ki her türküm diyen türk olamaz,sözde değildir Türk olmak
Onur gerektirir
Namus gerektirir
Sevgi saygı gerektirir
Çağdaşlığı ahlaksızlıkla bir tutmamak gerektirir
Türk olmak herşey bir kenara insan üstü bir çaba gerektirir...Kabul etmiyorum ki ben türküm diyen Türk olsun...

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Bu bayrağın altında yaşamaktan her zaman gurur duydum ve duyacagımda.NE MUTLU TÜRK OLDUGUM İÇİN,NE MUTLU BAYRAGIM'IN ALTINDA YAŞADIGIM VE HÜR OLDUGUM İÇİN RUHUN ŞAD OLSUN ATAM. :beach:

romsi

romsi

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 455 İleti
Gecekten guzel tespitler. Ama cok dikkatli olunmasi gereken bir nokta var ki o da ,Turk kimdir sorusuna cevap ararken ustunluk psikolojisine kapilmamak..yasadigimiz dunyada bizim gibi onlarca millet , ulus var..ve herbirinin oyle yada boyle saygi duyulacak bir tarihi var..bunlari gozardi edersek hitler fasizminden bir farkimiz kalmaz..Yurtta sulh cihanda sulh sozu bu acidan cok onemli ...Zaten Rehberimiz MUSTAFA KEMAL ATATURK'u cok iyi anlayabilsek taslar yerine oturacak...

_Neotwo

_Neotwo

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 20 İleti
ne kadar doğru...teşekkürler

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı