İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Level Dergisi - www.level.com.tr | Aylık Ulusal Pc ve Konsol Oyun Dergisi

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Erkan

Erkan

    Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

  • Yönetici
  • 5.701 İleti
  • Gender:Male

Resmi ekleyen

LEVEL Dergisi - Dergide Bu Ay Neler Var ?
tıklayın

Tarihçe


LEVEL Türkiye ilk olarak Çek Cumhuriyeti’nde yayınlanmaya başlayan LEVEL Dergisi’nin Türkiye şubesi olarak yayın hayatına başlamıştır. 1997 senesinde Vogel Burda Yayıncılık tarafından kurulan dergi, 2007 yılının Şubat ayında 10. yılını kutlamıştır. 2007 yılının Eylül ayında Vogel Burda Yayıncılık’ın kapanması üzerine derginin lisans hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş'ne geçmiştir.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. Chip Dergisi ile oyun dergisi Level'ı, Alman Vogel Burda Holding GmbH lisansı ile Eylül 2007 sayılarından itibaren minimum 10 yıllığına yayınlama hakkını 1 milyon Avro bedel karşılığında satın almıştır.

Faaliyetler

LEVEL, Türkiye’de oyunculuğun ve oyun sektörünün gelişmesinde baş rol oynuyor. Oyunlar hakkında haberlerin, ilk bakışların, özel incelemelerin ve özel dosya konularının yayımlandığı LEVEL’da ayrıca kapsamlı bir konsol bölümüne, Kültür & Sanat bölümüne, her ay bir röportaja, editörlerin özel köşe yazılarına ve Nostalji bölümüne yer veriliyor. Dergide tüm oyun platformları için (PC, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo DS, PlayStation Portable) oyun ilk bakışları, incelemeleri ve haberleri yer almaktadır. Türkiye’de oyuncular için tek kaynak olma özelliğini taşıyan Donanım bölümü de okurlardan büyük ilgi görüyor ve Teknik Servis bölümünde uzman editörler tarafından okurların soruları cevaplanıyor. LEVEL, Türkiye’nin en çok satan oyun dergisi olma özelliğinin yanı sıra aynı zamanda eğlenceli ve özel bir içeriğe sahip. Yasaklı Oyunlar gibi hiçbir yerde yayımlanmayan özel dosya konuları, Oyun Reklamları gibi eğlenceli ve bilgilendirici dosya konuları da yine LEVEL’ın içeriğinde yer alıyor.

İçerik


Editörden, Editörün Gizli Hayatı, LEVEL Ligi, Tam Ekran, İlk Bakış, Yakın Plan, Dosya Konuları, PC İnceleme, Konsol Ustası, Konsol İnceleme, Kısa Kısa, Ofiste Bu Ay, Ekstra, Donanım, Teknik Servis, Hile, Rehber, Yapım Hikayesi, Kültür & Sanat, Kültür & Sanat / Röportaj, İşgal, Hayalet, Kara Kutu, Kafa Ayarı, Altıgen, Müebbet Muhabbet

Promosyon

LEVEL'la birlikte her ay özel ve devasa bir demo DVD’si, bazı aylarda ise bir ya da iki tam sürüm oyun hediye ediliyor.

Künye

YAYINCI
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

MURAHHAS ÜYE (CEO)
Mehmet Y. Yılmaz

YAYIN DİREKTÖRÜ
Gökhun Sungurtekin

YAYIN YÖNETMENİ (SORUMLU)
Fırat Akyıldız firat@level.com.tr

EDİTÖR
Elif Akça elif@level.com.tr


YAYIN KURULU
Burak Akmenek akmenek@level.com.tr
Cem Şancı cem@level.com.tr
Furkan Faruk Akıncı faruk@level.com.tr
Şefik Akkoç rocko@level.com.tr
Tuna Şentuna tsentuna@level.com.tr

GÖRSEL YÖNETMEN
Murat Çavdar mcavdar@level.com.tr

KATKIDA BULUNANLAR
Ali Aksöz aaksoz@level.com.tr
Ali Güngör agungor@level.com.tr
Alp Burak Beder abb@level.com.tr
Cenk Durmazel cenkerdem@level.com.tr
Deha Uzbaş deha@level.com.tr
Doruk Akyıldız doruk@level.com.tr
Doruk Cansev dorukc@level.com.tr
Elif Namlı Rişvanoğlu enamli@level.com.tr
Ercan Uğurlu ercan@level.com.tr
Erdem Uygan erdemcenk@level.com.tr
Hasan Başaran hbasaran@level.com.tr
Kıvanç Güldürür kivanc@level.com.tr
Korcan Meydan gorcanabi@level.com.tr
Legoel Odaburda lodaburda@level.com.tr
Meriç Erbay meric@level.com.tr
Merve Elma merve@level.com.tr
Nurettin Tan tan@level.com.tr
Ömür İklim Demir omur@level.com.tr
Ömür Topaç otopac@level.com.tr
Recep Baltaş recep@level.com.tr
Tunç Dindaş turbo@level.com.tr
Ufuk Özden ozden@level.com.tr
Ümit Öncel uoncel@level.com.tr

LEVEL Dergisi Abonelik Koşulları
tıklayın






0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı