İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Eğitimde Askerlik Tecili İle İlgili Sorunlarınız

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

devrialem46

devrialem46

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
İyi günler benim sizlere ormak istediğim konu, ben 25 yaşındayım. Üniversitede okurken kaydım silindi ve tekrar ÖSS'ye girerek aynı bölümü tekrardan kazandım. Şimdi kayıt olmam için askerlik durum belgesi istiyolar ve askerlik şubesine gittiğimde askere alırlar diye çok korkuyorum. Sorun olurmu olmazmı diye size danışmak istedim. Ne yapmam konusunda bana yardımcı olursanız size çok minnetkar kalırım...

labise

labise

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Merhabalar ben 1980 doğumluyum 2003 yılında başladığım uzaktan öğretim yapan bir üniversiteyi 2008 yılında bitirdim (yök onaylı) 2005 senesinde de normal bir örgün eğitim kazandım şimdi 5 .senesi ve önümüzdeki 2010 haziranda bir aksilik olmazsa bitecek,Okuldan durum belgesi aldım bunu her duruma karşı askerlik bürosuna gondermem mi yada benim mi gitmem gerekiyor 2008 de mezun olup haber vermemem bir tersliğe yol açar mı?

export

export

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
az konuyu hortlatmış gibi olucam ama google aramalarında hep burası çıktı.Soruma gelince.forumlarda hep lise ve üniversite tecil işlemlerinden bahsediliyor.Ben ortaokul mezunuyum 1990 doğumluyum tahminime göre mayıs ayında gidicem. Ailevi ve iş nedenlerinden dolayı askerliği tecil ettirmek istiyorum.Bu esnadada yaşamak için gerekli olan eğitimimide tamamlamak istiyorum. Ama ben askerliği ortaokul mezunu birisi nasıl tecil ettirir hiçbir fikrim yok. Mesleğim Bilgisayar üzerine bir ofisim var vergi vs ödediğim.Çıraklık eğitimi felan dediler bana bir yol gösterirmisiniz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı