İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Şampiyon Galatasaray | Turkcell Süper Lig 34. Hafta | Galatasaray 2 - 0 G.B Oftaş

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Turkcell Süper Lig'de son haftaya 3 puan farkla önde giren Galatasaray, 17. şampiyonluk için Gençlerbirliği OFTAŞ ile karşı karşıya gelecek. Sezonun son haftasına ezeli rakibi Fenerbahçe'nin 3 puan önünde lider giren Galatasaray, deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'nin bu maçı kazanması halinde dahi, Gençlerbirliği OFTAŞ karşısında alacağı beraberlikle şampiyonluğun sahibi olacak. Karşılaşma saat 19.00'da başlayacak ve Lig TV'den canlı yayınlanacak.

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp'ın istifasının ardından sezonun son 6 haftasını antrenörleri idaresinde geçiren Galatasaray, üst üste 6. galibiyetini Gençlerbirliği OFTAŞ'a karşı kazanıp, şampiyonluk sevincini taraftarlarına galibiyetle birlikte tattırmanın hesaplarını yapıyor.

Sarı-kırmızılı ekipte tedavileri süren Nonda ile Servet'in maça yetiştirilmeye çalışıldıkları bildirilirken, Barusso, Hasan Şaş, Linderoth, Serkan Çalık ve Uğur ise bu önemli maçı tribünden izleyecek.

Maçın kadroları şöyle:
HAKEM: Mustafa Kamil Abitoğlu
GALATASARAY: Aykut, Sabri, Emre, Servet (Song), Hakan Balta, Barış, Ayhan (Lincoln), Mehmet Topal, Arda, Nonda (Hakan Şükür), Ümit
GB OFTAŞ: Recep, İlhan, Murat, Orhan, Ufuk, Ali Bayraktar, Eren, Tozo, Olgay, Sandro, Boadu

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Hayırlısıyla bu maçtan da galibiyetle ayrılıp, bu müthiş sezonu şampiyon olarak tamamlarız :)
Nonda - Ümit Karan ikilisinden birer gol bekliyorum :D

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Resmi ekleyenResmi ekleyen

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Tüm Galatasaray'lıları tebrik ediyorum.

Resmi ekleyen

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
Galatasarayı ve Galatasaraya gönül veren dostları candan tebrik ediyorum:)

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Balta ne koymuş öyle yaaa :D:D
Cimbom için çıldırın!!

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti
Aboo sahaya aslan getirdiler. :D
Kafesde biraz karizma çizilmiş ama salsalar ya sahaya :D

clown

clown

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 118 İleti
Tüm Galatasaray camiasını tebrik ediyorum..Darısı Anadolu takımlarına..

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Resmi ekleyen

Türkiye liginin 50 yıllık tarihinde 34 maçını da kazanıp şampiyon olan takım yok zaten. Dünya üzerinde de olduğunu sanmıyorum ;) İlla ki, belli dönemlerde düşüşler oluyor, kolay puanlar kaybediliyor.

Bana kalırsa, G. Saray ligin en hakedilmiş şampiyonluklarından birini ( belki de en hakedileninin) kazandı.

Çünkü, son 3 haftaya ilk 3 sırada takımlar nerdeyse aynı puanla girdi. Ve G.Saray son 3 haftada iki rakibini de sahadan silerek yendi. Bir şampiyonluk daha nasıl hakedilir ;)

G.Saraylı olmak ne güzel şey B)

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Tüm Galatasaraylıları Canı Gönülden Tebrik Ediyorum, Darısı Seneye Bizim Başımıza İnşallah :sema:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı