İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Nissan Pick-Up'ta Müthiş Ses Sistemi [İstanbul'dan]

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1
Ferhat

Ferhat

  F3RHAT.Com - Kişisel Blog

 • Yetkili
 • 1.142 İleti
 • Gender:Male
 • Location:Mersin
 • Interests:Basketbol - Rap - Internet


Yapılan modifikasyon listesi oldukça kabarık. İlk etapta pikabın boş olan arka kısmına uzaktan kumandayla açılıp kapanabilen bir kapak eklenmiş. Kapanan bagaj bölümünün tabanına dokuz adet subwoofer yerleştirilmiş. Bu subwooferlar JVC’nin CS-WG 1000, CS-WG 1200 ve CS 645 kodlu ürünlerinden seçilmiş.
Subwooferları beslemek içinse yine dokuz adet JVC KS-AX7300 kodlu amfiler tercih edilmiş. Kapağın üst kısmınaysa mid-tiz takımı konumlandırılmış. Ayrıca bir çift JVC monitöre bu bölümde yer verilmiş. Nissan Skystar 4x4’ün iç mekanına geçildiğinde modifikasyon işleminin sadece bagajla sınırlı kalmadığı fark ediliyor. Otomobilin tüm müzik sistemi ana ünite olarak isimlendirilen JVC KD-DV5000 olarak belirlenmiş. Sistemin en önemli özelliği DVD, VCD, CD ve MP3 formatlarını destekliyor olması. İç mekandaki dikkat çeken bir diğer unsursa ön koltukların arasında tavana yerleştirilen 9 inç büyüklüğündeki KR-MR 9000 serisi monitör oluyor. Bunun haricinde iç mekanda beş adet daha 6.5 içlik JVC monitör kullanılmış. Bu monitörler orta konsola, güneşliklere ve arka koltuk kafalıklarına konumlandırılmış.
Torpidoya gömülen on ikili JVC CH X202 kodlu VCD değiştirici iç mekanda sinema ortamı yaşanmasını sağlıyor. Aracın kapı içleri fiberden özel olarak imal edilmiş ve JVC marka mid tiz takımı yerleştirilmiş. Murtaş Elektronik bagajdaki subwoofer ve amfi setiyle yetinmemiş ve arka koltukların arasına bir adet subwoofer, üç adette amfi konumlandırılmış. Tüm bunlara ek olarak sistemi JVC KV-C10 TV Tuneri eklenerek otomobil içinde TV izleme imkanı yaratılmış. Müzik sisteminin haricinde iç mekandaki koltuklar sportif versiyonlarla değiştirilmiş. Dış tasarımdaysa içeride kullanılan müzik sistemlerine uygun olması amacıyla JVC stickerlarına yer verilmiş.Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyenResmi ekleyen
Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen


#2
oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

  KD ™ Dost

 • Üyeliği İptal Edildi
 • 2.228 İleti
 • Gender:Male
 • Location:idareci,yönetici
Bence bu araca bu modifiye yakışmamış. :beach:
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı