İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Turkcell Mi ? Vodafone Mu ?

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

Anket: Sence Hangisi ? (11 kullanıcı oy kullandı)

Sence Hangisi ?

1. Turkcell (7 oy [63.64%])

Oyların yüzdesi: 63.64%

2. Vodafone (4 oy [36.36%])

Oyların yüzdesi: 36.36%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti

Resmi ekleyen

2Gve 3G GSM operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet verir. Kurulduğu günden bu yana, lisans bedeli de dahil olmak üzere, yurt içerisinde, 30 Eylül 2005 itibarıyla, yaklaşık 4,5 milyar Amerikan doları yatırım yaptı.
Turkcell, Haziran 2007 itibarıyla 33.8 milyon aboneye ulaşmıştır. Bu abonelerin 6.1 milyonu faturalı hat sahibi iken faturasız hat sahibi olanların oranı 27.7 milyonu buluyor. Abone başına ayda 14.1 Amerikan doları kâr ediyor. Bir abonenin aylık konuşma oranı 89.4 dakikayı buluyor.

Resmi ekleyen

Vodafone Türkiye, Türkiye'nin ikinci 2G GSM operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet verir. Uzanlar tarafından kurulmuş Telsim firmasının satın alınmasıyla oluşturulmuştur ve Vodafone'nun Türkiye birimidir. Geçiş sürecinde kullanılan isim olan Telsim Vodafone adı, 31 Mart 2007 saat 00:00 tarihinde Vodafone Türkiye markasına dönüşmüştür.

Sence Hangisi ?

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
Turkcell daha eski ve daha yerleşik bir GSM operatörü olmasına rağmen ben yaklaşık 7 yıldır Vodafone kullanıyorum. Turkcell'i de bi dönem kullandım ancak vodafone kadar verim alamadığım için şu an tamamen vodafone'a geçmiş durumdayım.

Bence vodafone çünkü;

Her gün eklenen yeni tarifleriyle genç nesile daha çok avantaj sağladığını düşünüyorum. Ayrıca daha uygun fiyatlarla daha geniş bir kitleye hizmet veriyor.

papatya1212

papatya1212

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 86 İleti
öğrenci adam genellikle vodafone yada avea kullanır :) tarifeler sağolsun...
turkcell im de vardı fakat dediğim gibi diğerlerine göre avantajları az olduğundan bıraktım onu kullanmayı.

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
İlk telefonumu lise 2'de aldığımda Turkcell faturalı hat aldıydı babam. Çok fazla telefonla konuşan biri değilim. O yüzden pek sorun yaşamadım doğrusu.

Deprem vergisi adıyla başlayan sonra da kalıcı olan "haraç"lardan sonra, kontörlü hat kullanmaya karar verdim. Okuldaki standdan bir AVEA öğrenci hattı aldım. Çok da şık, bol sıfırlı bir numaram vardır bu arada :P:

Bi dönem kontöre epey para versem de ;), en son şubat başında kontör almıştım sanırım, hala 150 kontörüm var :)

Yeni çıkan ARANBATARİA da çok işime geldi. Hale arıyor beni, çenemiz düşüyor, hop 20 dk'ya 20 kontör kazanıyorum :D

Sonuç olarak, indirim kampanya vs. hep hikaye. Tüm operatörler bizi kazıklıyo :) Bir indirim olunca ben hep tersten bakıyorum. İndirim yaptıklarına göre, bu fiyatlarla bile yeterince kar yapıyorlar. Demek ki indirimden önce bizi öküz gibi kazıklıyorlarmış diyorum :)

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Şahsen bende Erkan abi Avea kullanıyorum..
Bazı yerlerde "çekme" sorunu yaşasam da, memnunum hattımdan..
10 dk'sı 2 kontör tarifesi ve 39 kontöre 5000 SMS bedava kampanyası tam benlik :)

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Yeni çıkan ARANBATARİA da çok işime geldi. Hale arıyor beni, çenemiz düşüyor, hop 20 dk'ya 20 kontör kazanıyorum :D

Canımsın sen benim, sana tüm kontörler dakikalar feda olsun bir tanem. :aşık:

Ben ihaneti sevmem, baştan beri Turkcell, aynen devam. ;2)

Gurbet Aykaç

Gurbet Aykaç

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 35 İleti
  • Interests:Matematik,Edebiyat ve Müzik gibi....
Ben de TURKCELL'iyim genç turkcelliyim de.Yakında bizbizekampuscelli olcam.Bu daha avantajlı gibi gözüküyor.Avea hattım vardı ama iki hattı birden kullanamadığımdan dolayı kırdım.

selenayrabia

selenayrabia

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 304 İleti
Valla bende ögrenciyim malum kontörlü turkcell abonesiyim.turkcell daha iyi ama telsim yeni adıyla vadofone atakta şu ara sıkı hemde. <_<

selimii

selimii

KD ™ Yakın Arkadaş

• Sorumlu
  • 704 İleti
Yıllardır wodafone kullanıyorum ama ne çok sevebildim ne vazgeçebildim ^_^ ama turkcell den daha avantajlı olduğunu düşünüyorum

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı