İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Coca Cola Mı ? Pepsi Mi ?

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

Anket: Sence Hangisi ? (17 kullanıcı oy kullandı)

Sence Hangisi ?

1. Coca Cola (11 oy [64.71%])

Oyların yüzdesi: 64.71%

2. Pepsi (6 oy [35.29%])

Oyların yüzdesi: 35.29%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

Woodpecker

Woodpecker

Ağaçkakan Woody

• Yetkili
  • 5.957 İleti

Resmi ekleyen

Coca-Cola, Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılmış, karbon dioksitli ve alkolsüz içecek markası.
Coca-Cola ve diğer alkolsüz içecek markalarının sahibi, merkezi ABD'nin Georgia Eyaleti'nde, Atlanta şehrinde bulunan çok uluslu şirket, (The Coca-Cola Company). Hisseleri, New York Borsası'nda KO kısaltması ile işlem görür.

Resmi ekleyen

Pepsi, 1913 yılında ABD'de açılmış olan kola üretim ve pazarlama şirketidir. Coca-Cola ile birlikte dünya kola pazarının lideridir.
ABD'nin Kuzey Karolina eyaletinde doğan Caleb Bradham tarafından bulunmuştur. Kimyacı olan Caleb Bradham Pepsi'yi sindirime yardımcı olması amacıyla geliştirmiştir. İlk Pepsi 1893 yılında satışa sunulmuştur..

Sence Hangisi ?

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
Aslına bakarsan içerik açısından ikisini de tercih etmem ama kalite bakımından coca cola pepsiden daha ileri düzeyde diye düşünüyorum.

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
Günde en az yarım litre kola içen biri olarak Coca-Cola'dan şaşmam :D
Coca-Cola bulamazsam kola içmem o derece :D

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Her ikisinide tercih etmeyenlerdenim :3) Ama illaki seçim yapmam gerekirse Coca Cola'yı tercih ederim..

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
İkisini de içmem, çok zorda kalırsam, hani sıcak günlerde içecek
birşey bulamazsam Coca Cola demek zorunda kalabilirim. :çılgın:

melda182

melda182

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 31 İleti
hicbırısı ni tercih etmem hepsi birbirinden zararlı ölürümde kola icmem hele cocacola hiiiiiic icmem

selenayrabia

selenayrabia

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 304 İleti

hicbırısı ni tercih etmem hepsi birbirinden zararlı ölürümde kola icmem hele cocacola hiiiiiic icmem

Vallahi ben coca-cola fanatigiyim.ölürümde içmem bu söz'e takıldım başka art niyetle söylenmiş,yazılmış bir cümle gibi geldi bana.A.B.D malı için olmasın sakın bu söz.öyleyse içeçegi politikaya alet etmeyin.bu karıştırmalardan bu haldeyiz zaten.tepki ama sadece kullandıgınız kelimeye bu tepki.sizi tanımam yanlış anlamayın. :(

selimii

selimii

KD ™ Yakın Arkadaş

• Sorumlu
  • 704 İleti
Kola seçenlerden değilim ne bulursam içerim :biggrin: Fazla bi genelleme oldu sanırım :blush: ikisinide içerim kısaca ama ilk tercihim coca cola olur ^_^

allstar

allstar

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 68 İleti
coca cola tabi ki:) başka kola yanından geçemez:)

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Ferhat'a aynen katılıyorum :beach: Günde en az yarım litre kola içen biri olarak , Coca Cola içerim , o olmazsa da kola içmem bile. Aynen o kadar bende de :D :beach:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı