İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kanal D | Çok Güzel Hareketler Bunlar - Yılmaz Erdoğan ve BKM Oyuncuları ( Her Pazar Saat: 20.00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male


Yılmaz Erdoğan Önderliğinde Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Mutfak Oyuncularından
Yeni Bir Eğlence Programı

Tanıtım Videosu

[hide]

[/hide]

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Resmi Sitesi: Tıklayın

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Mutfak Resmi Sitesi: Tıklayın#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
BKM MUTFAK: ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
Kanal : Kanal D
Saat : 22:30

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran programlarından "BKM Mutfak: Çok Güzel Hareketler Bunlar", yaz tatilinin ardından, bu akşam yeni skeçlerle ekrana geri dönüyor. BKM Atölye öğrencileri, yaz boyunca yine çok komik skeçler hazırladı.

BKM'nin gençleri yeni sezonun ilk bölümünde; "Tabu", "Çok Güzel Hareketler Bunlar Anneleri", "Dikkat Sürücü Adayı", "Şeytan Diyor ki" ve "Romeo ve Juliet" adlı altı skeç ile ekranda olacak ve izleyicileri yine kahkahaya boğacaklar.

Bu bölümde kendi annelerini oynamak için de sahneye çıkacak olan BKM Atölye öğrencileri, Romeo ve Juliet'e de bambaşka bir yorum getirecekler. Skeçlerin sonunda sözü "Hoca"ları Yılmaz Erdoğan alacak ve seyirciye alkışlı bir oylama yaptıracak...


#3
Erkan

Erkan

  Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

 • Yönetici
 • 5.702 İleti
 • Gender:Male
Resmi ekleyen

BKM MUTFAK: ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
Kanal : Kanal D
22 Ekim 2008 Saat : 22:30


"Çok Güzel Hareketler Bunlar"da bu akşam, 7 muhteşem skeç var!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar" bu akşam, 7 skeçten oluşan, kahkaha dolu, şahane bir bölümle ekrana geliyor!

BKM Atölye öğrencileri bu hafta yine kendileri yazdıkları skeçler ile ekranda olacaklar. "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın bu akşamki bölümünün ilk skeci, bir ambulans macerası! Maceranın sonunda "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın en sevilen karakterlerinden Tabutçu Recep de ekrana gelecek!

Genç bir çiftin evlilik yıldönümü kutlama macerası da izleyiciyi kahkahaya boğacak. Çiftin kutlamasına tüm eş, dost, akraba katılınca, ortalık şenlik alanına dönecek. İstanbul 2010 Kültür başkenti çalışmaları da BKM Mutfak ekibinin yorumuyla ekranda olacak.

"Kan Aranıyor", "Kefalatin Bedeli", "Ford Magandus", "Reklam Dünyası" ise gecenin diğer skeçleri.

BKM’nin tiyatro salonunda seyirciyle bir tiyatro gösterisi olarak sahnelenen ve çekilen "Çok Güzel Hareketler Bunlar", yine Yılmaz Erdoğan’ın skeç yorumları ve seyircinin notları ile ekranda olacak.#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
"Çok Güzel Hareketler Bunlar"da bu akşam, 7 muhteşem skeç var!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen mizah programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta ekrana 7 yeni skeç ile gelecek.

Programın müdavimleri, bir skeçte, korsan CD tezgâhındaki “Çok Güzel Hareketler Bunlar” CD'leri ve CD'lerin üreticisi ile tanışacak. CD'lerin içeriklerinde yapılan küçük bir değişiklik ise, bu yeni ürünün dev sürprizi!

Bir başka skeçte ise, ayrılık aşamasındaki iki sevgilinin tribündeki randevusu konu edilecek. Takım aşkına, biten aşk karışınca, tezahuratlar da şakayla karışık olacak! Bir diğer skeçte ise, sorulması gereken hesabı, gece yarısı bir rüyayla akla gelen bir yaz tatili gelecek sahneye. Bu skeci anlatması çok karışık! Ama izlemesi çok eğlenceli olacak!

Skeç yazma maceraları da yine bizzat skeç konusu olmaya devam edecek. Bu hafta Zeynep'in yazamadığı skeç ile birlikte sansür mağduru Murat'ın da hikayesi ekranda olacak.

Ve haftanın televizyon programlı skeci: Benimle evlenir misin? Mutlaka izleyin!


#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Pazar 20:00
BKM Mutfak


“Çok Güzel Hareketler Bunlar”
yine kahkaha dolu

Son dönemde çığ gibi büyüyen facebook çılgınlığına bu hafta Ersin de ekleniyor. Facebook ortamı Ersin’in hayatını çok renklendirecek!
Atölye öğrencileri taksiye binerler. Yaptıkları konuşmaların bir gün aleyhlerine delil olarak kullanılabileceğini elbette bilmezler!
İmkansız aşklar vardır. Peki bu aşk telefonun diğer ucunda ki sesin ta kendisi ise…
Hediye almak herkesi mutlu eder. Ya hediye seçmek, o da gerçekten mutlu eder mi?
Kadınlar incedir, narindir. Kadınların kaba olması suç mudur? Atölye kızları bu gidişata kendilerince dur diyecekler!
Vize almanın zorlukları da bu haftaki skeçler arasında. Bu hafta, birbirinden komik ve eğlenceli 6 skeç ile ekrana gelecek olan “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı kaçırmayın!#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Pazar 20:00

BKM Mutfak

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu


Global kriz Atölye’nin kapısını çaldı! Ne kadar şaka, ne kadar ciddi bilinmez ama krizi bir de BKM penceresinden izleyeceğiz bu akşam.
Yıl 2058 olduğunda BKM Mutfak nasıl olur acaba? Bu sorunun cevabı da kahkaha dolu bir skeçte yatıyor!
Ve birbirinden çok farklı iki ailenin şakası. Çakma BKM Mutfak, orijinal Çok Güzel Hareketler Bunlar’da!
Gelen gideni aratır. Üstelik bu giden bir de en iyi arkadaşınız olursa!
Otobüs beklerken geçen zamanda neler düşünür insan? Aklından neler geçer? Duraksama skeci de bu haftanın kahkaha adreslerinden. Sakın kaçırmayın!


#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Pazar 20:00

BKM Mutfak

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” yine kahkaha dolu


“Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu hafta 6 skeçle gelecek ekrana. Hollywood filmlerindeki dedektiflere verilse çözülemeyecek bir cinayet dosyasını, BKM Mutfak Kızları çözecek! Otobanda benzini biten ve benzin bulma macerası ile çileden çıkan adam da bu haftanın sahne konukları arasında. Eski sevgiliden arkadaş olur mu? Olmasına olur da buna mahalle ne der? Yavuz hırsız ev sahibini bastırır! Peki ya evde bir hırsız yoksa? Ve bakkal amca! Hani şu süpermarketlerle mücadele eden mahalle bakkalı da bu hafta sahnede olacak! Hepsi birbirinden komik ve eğlenceli skeçlerden oluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın bu bölümünü kaçırmayın!

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı