İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Ermeni Sorunu. İddialar- Gerçekler l

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 32 yanıt gönderildi

oguzhandincel

oguzhandincel

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
  • Interests:Arabalar.Bilgisayar.Teknoloji.Müzik.Sinema.
hocam böyle bi konuyu uzun uzun anlatıp forum üyesi arkadaşlarımı ve beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.çok güzel bir paylaşım.

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
Abicim amma araştırma yapmışsın emeğine sağlık. Paylaşım gerçekten mükemmel teşekkür ederim.

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
Değerli arkadaşlarım güzel yorumlarınız için ben teşekkür ederim.Aslında her gerçek Türk vatandaşı az çok gerçekleri biliyor,aydın geçinenlerde biliyorda işlerine gelmiyor,daha ermeni ve rus arşivleri de açılsa daha ne belgeler çıkacak,tabi amerika ve ingiltere ,almanyada tam olarak arşivlerini açmıyorlar.Bunların yapılması bile başlıbaşına olayın ve amaçların ne olduğunu kavramaya yeter tabii Türk aydını değilsen? 

(----Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir.----)

(Oscar Wilde)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı