İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Erkekler İçin Parfüm ve Deodorant

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1
patriot34

patriot34

  KD ™ Dost

 • Kadim Dost
 • 2.836 İleti
 • Gender:Male
 • Location:iSTANBUL


Erkekler için Parfüm ve Deodorant


Resmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen Resmi ekleyen

Logoların üstüne tıklayarak ürünlere bakabilir, hoşunuza gideni ve kesenize uygun olan ürünü siparis edebilirsiniz.
Tesekkürler...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Paco Rabanne

Resmi ekleyen
#2
patriot34

patriot34

  KD ™ Dost

 • Kadim Dost
 • 2.836 İleti
 • Gender:Male
 • Location:iSTANBUL

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen


Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

"Parfüme falan fazla para harcayamam" diyen arkadaşlar JAGLER tam sizlik..Resmi ekleyen
Gerçekten de hem ucuz hemde çok hoş..Resmi ekleyen


Resmi ekleyen

Christian Dior Fahrenheit

Christian Dior Fahrenheit Paçuli, Sedir, Sakız çiçeği ve Sandal ağacının bileşiminden oluşuyor

Resmi ekleyen

Sitil sahibi, Kendine güvenen erkek için baştan çıkartıcı, duyumsal kreasyon. İçindekiler: Oryantalist - mistik notalar, balsamik ve odunsu elementler. Heyecan verici erkek kokuları, özel talepleri olan erkekler için seçilmiş koku aromaları ile birlikte hazırlanılmıştır.

Resmi ekleyen


Clive Christian No. 1, geçtiğimiz günlerde dünyanın en pahalı parfümü olarak Guinness rekorlarından birine imza attı. En ender bulunan maddelerle hazırlanan parfümün 30 ml'lik bir şişesi $2350 değerinde ve her yıl 1000 tane kadın, 1000 tane erkek olmak üzere 2000 şişe satışa sunuluyor. Parfümün Imperial Majesty adlı özel yapım Bakara kristali elmaslarla süslü şişede bulunan versiyonu ise $200,000 ediyor ve şu ana kadar sadece 10 adet üretilmiş. Fiyatı ne olursa olsun dünyadaki en pahalı maddeler -ki bunlar çok çok ender oldukları için her zaman bulunamayabiliyor- kullanılarak yapılan parfümün içeriği, bu özelliği nedeniyle her yıl değişiyor. Mutlaka kullanılanlar ise Hint sandal ağacı ve Tahiti vanilyası.


Resmi ekleyenZengin ve saran notalar, baştan çıkarıcı ve içten bir parfüm... Holywood'un göz kamaştırıcı dünyasının izleri... Giorgio Armani'nin yıldızlar için tasarladığı gece kıyafetlerinin kumaşları ve renklerinden esinlenerek yarattığı bir dizayn.

Resmi ekleyen

Snob White Eau De Toilette

Resmi ekleyen

Gizemli duruşuyla herkesi kolayca cezbeden erkeklerin artık yeni bir parfümü var!#3
allstar

allstar

  KD ™ Arkadaş

 • Dost
 • 68 İleti
Parfüm konusunda çok aşina olmadığım bir konu yardımcı olamam ama sürekle terleyen yeni arayışlarda olan bir deodorant kullanıcısı olarak rexona nın birçok serisi var faideli görüyorum. Terlemeye engel olması bir yana bazı modelleri kokusu ile gerçekten çok hoş oluyor.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı