İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bilgi Yarışmasında Yaşadığınız Sorunları Bize İletebilirsiniz

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Kadim Dostlar ™ Bilgi Yarışmaları, uzun süren detaylı çalışmalar sonucunda oluşturulmuş olsa da, gözden kaçan bazı ayrıntılar olabilir.

Yarışma sırasında yaşadığınız sorunları bize iletirseniz, hem olası mağduriyetleriniz giderilecek, hem de Kadim Dostlar ™ Bilgi Yarışmaları'nın gelişmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Sorunlarınızı iletirken, kullandığınız işletim sistemi (windows xp vb.), kullandığınız tarayıcı (Firefox 2.0, Internet Explorer vb.), kullandığınız ekran çözünürlüğü (1024*768 vb.) gibi detaylarla birlikte sorun yaşarken tam olarak hangi ekranda ne yaptığınızı yazarsanız, sizlere daha kolay yardımcı olabiliriz.

Saygılar,
Kadim Dostlar ™ Yönetimi

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
2.tur yarışmasına katılamıyorum sorun?

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
İlginize teşekkür ederiz oldfingers.

Yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle yarışma programını 2 gün ileri kaydırmak zorunda kaldık.

1. tur yarışmamız 18 temmuz 23:59 itibariyle tamamlandi. 2. tur yarışmamız ise 21 temmuz 00:00 itibariyle başlayacak.

Aynı zamanda yarın akşam 1. tur yarışmada dereceye giren yarışmacılarımız da açıklanacaktır.

Saygılar

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
1.tur dereceye girenler listesi hala yayınlanmadı ya da yayınlandı da ben mi göremiyorum?

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
BURAYI tıklamanız yeterli oldfingers. :blind:

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
2.tur yarışma sonuçları bugün açıklancaktı yani 1 ağustosta ama ben hala göremiyorum

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
3.tur yarışması ne zaman başlıyacak?

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
valla yaşadığım sorunları iletiyorum ama ne yazık ki cevap alamıyorum,bilgilendirilmiyorum...

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

valla yaşadığım sorunları iletiyorum ama ne yazık ki cevap alamıyorum,bilgilendirilmiyorum...

Sevgili oldfingers, merak etmeyin yazdıklarınızı görüyoruz, okuyoruz. ;2)

Sizin yaşadığınız sorun yeni yarışma ne zaman ve yarışma
sonuçları oluyor. Biraz sabır, 3.tur yarışma çok kısa bir süre kaldı. :blind:

oldfingers

oldfingers

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 11 İleti
tamam hiç değilse bilgilendirin.Bi yazı yazıyorum 10 gündür bakıorum cevap geldi mi diye ,bize de yazık yani...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı