İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Tutkunu Olduğumuz Yabancı Diziler.

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 24 yanıt gönderildi

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Henüz izlemediysen kesinlikle orjinal şekli ile izlemeni öneriyorum melekler_ucamaz. Bir süre sonra kıyasladığında dublajın bir diziyi nasıl değiştirdiğini farkediyorsun. Ama alt yazı takip edemem diyorsan direk türkçe dublajla başla bence ;)

Hazırlık sınıfından alışkınım alt yazıya o yüzden sorun olmuyor benim için. Türkçe seslendirme anlama açısından kolay olsa da orjinali kadar etkili olmuyor diye düşünüyorum. Lost dizisi hakkında fikrim yoktu ama seslendirmesi kötüymüş artık zorunda kalsamda dublajlı izlemem :beach:

quarentina

quarentina

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
bence yaprak dökümü çok kaliteli ve güzel bi dizi. özellikle oyuncu gücü çok yüksek... ben bennu yıldırımlar, güven hokna ve halil ergün'ü çok beğenirim. perşembe akşamı 21.30'da cnntürk'te nası yani programında bennu yıldırımlar olucak. sevenlere duyurulur :)

maske5

maske5

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 178 İleti
Prision Break adlı diziyi şiddetle tavsiye ettiler.İlk sezonunu izledim.Gerçekten muhteşem dizi.2. sezon ve 3. sezon bölümleri de elimde mevcut.İzlemek için sabırsızlanıyorum ama abartmadan izlemek en iyisi onun için acele etmiyorum.

4400 adlı diziyidi izliyorum.Bu dize de çok güzel.Bilim kurgu severler için önerebilirim.Farklı zamanlarda geleceğe kaçırılıp yeteneklerle donatılıp tekrar geçmişe gönderilen hepsine ayrı bir yetenek verilen 4400 kişinin hikayesi.Amaçları dünya düzenini yeniden kurmak.Gelecekte dünya içinden çıkılmaz bir hal aldığı için kaçırılmış ve tekrar geçmişe bırakılmış insanlar.

Lost adlı dizinin 3 sezonu elimde mevcut ama bir türlü izlemeye koyulamadım....

Dublajlı izleyip de bu güzel dizilerin tadını almamak pek aklılcı değil.Orjinal dilde bu dizileri izlemenizi öneririm. :)

don_corleone

don_corleone

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 362 İleti
  • Interests:Tarih,futbol,finans...
Dexter,sopranos,prison break,mad men takip ettiğim diziler...

don_corleone

don_corleone

KD ™ Yakın Arkadaş

• Kadim Dost
  • 362 İleti
  • Interests:Tarih,futbol,finans...

bence yaprak dökümü çok kaliteli ve güzel bi dizi. özellikle oyuncu gücü çok yüksek... ben bennu yıldırımlar, güven hokna ve halil ergün'ü çok beğenirim. perşembe akşamı 21.30'da cnntürk'te nası yani programında bennu yıldırımlar olucak. sevenlere duyurulur :)

Yabancı dizi denmiş arkadaşım...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı