İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bu Gece Rahat Bırakın Beni | Tozlu Kitaplarıma Gizliyorum Çocuksu Hayallerimi

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti

Bu gece rahat bırakın beni, sonsuz bir çığlık büyütüyorum içimde. Acımdan doğuruyorum yeniden bütün günahlarımı. İpe götürüyorum kendimi, bırakın rahat rahat iteceğim ayaklarım altındaki şu sandalyeyi. Nelere gülmüşüm meğer ve neler düğümlenmiş hıçkırık olarak kalmış boğazımda, ah söyleyemediklerim çok çok var daha.

Bu gece rahat bırakın beni, tozlu kitaplarıma gizliyorum çocuksu hayallerimi, kapatıp koyacağım açarsam, bakarsam yüzüne ölürüm belki… Sinsi bir yalnızlık ki içimdeki sorma ne sen anlayabilirsin beni, ne de ben anlatabilirim sana şöyle duymak istediğin gibi. Lütfen git… Kapıyı çarpadabilirsin aldırmam inan ki.

Bu gece rahat bırakın beni, ellerimde bir kader çizgisi sorguluyor gözlerim. Tarifsiz bir sıkıntı, gece sabah olmuyor. Belki de oldu sabahlara gün doğmuyor. Beni arama usulca git hayatımdan, izlerin, seslerin, gözlerin duvarlarımda, yastığımda inceden kokun kalır ister inan ister inanma ama o yeter bana…

Bu gece rahat bırakın beni…

Konu Hale tarafından 04 Ocak 2016 Pazartesi - 07:30 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Hoş bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık :sema:

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti
Teşekkür ederim melekler_ucamaz. Halim keyfim böylesine dağınıkken ancak bunları yazabiliyorum. İçinizi karartmamışımdır umarım...

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Teşekkür ederim melekler_ucamaz. Halim keyfim böylesine dağınıkken ancak bunları yazabiliyorum. İçinizi karartmamışımdır umarım...

Duygularımız her zaman olumlu olacak diye bir şey yok sevgili Ahu arada olur böyle haller. Ben sıkılmak yerine sana destek olmaya çalışırım bu konuda için rahat olsun :dost:
Seni bu hale getiren sorun ne bilmiyorum ama toparla bence kendini. Hiçbirşey kendini üzmeye değmez çünkü. Dikkat et kendine. Sen bizim için önemlisin :aşık:

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti

Duygularımız her zaman olumlu olacak diye bir şey yok sevgili Ahu arada olur böyle haller. Ben sıkılmak yerine sana destek olmaya çalışırım bu konuda için rahat olsun :dost:
Seni bu hale getiren sorun ne bilmiyorum ama toparla bence kendini. Hiçbirşey kendini üzmeye değmez çünkü. Dikkat et kendine. Sen bizim için önemlisin :aşık:

Teşekkür ederim melekler_ucamaz. En azından burda yalnız değilim onu biliyorum :sema2:

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Güzel bir paylaşım olmuş emeine sağlık .Teşekkürler

shane

shane

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 603 İleti
  • Interests:Hayata dair pek çok şey...
sevgili ahu..bu duygular, bu yansıttıkların hiç yabancı değil bana...belkide bir çoklarının içindeki sessiz çığlığı seslendirdin bu yazınla.. sana sonsuz teşekkür ediyorum.. bari bu gece rahat bıraksınlar bizi...

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti

sevgili ahu..bu duygular, bu yansıttıkların hiç yabancı değil bana...belkide bir çoklarının içindeki sessiz çığlığı seslendirdin bu yazınla.. sana sonsuz teşekkür ediyorum.. bari bu gece ratah bıraksınlar bizi...

Shane Shane hoşgeldin :zeynep1: Beğendiğine sevindim,dün gece öyle bir geldiler işte saolsun melekler_ucamaz vardı yalnız bırakmadı. Rahat bıraksınlar bizi doğru söylüosun ama işte arada böyle şeyler hissetmekte güzel oluyor,çokta rahat bırakırlarsa yalnız kaldık çığlıkları atarız sonra :sema2:

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Sevgili ahu ve shane.haddim olmayarak bir iki cümle sarf edecegim,hayat o kadar kısa yollar o derece dikenli ve acımasızki inanın bu kısa yolculukta sadece etrafımızdaki güzellikleri görecek kadar vaktimiz ve iznimiz var.
Tanrı bize ancak bunları bahş etmiş dostlarım.
Ahu bizler bir aileyiz derken her platform'da bunları yazarken boşa laf olsun diye yazmıyoruz.tabiki hepimiz birlikteyiz kimse yanlız degil.
Canlanın ve gülümseyen güne, sizde gülün.... :beach:

ahu

ahu

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 629 İleti

Sevgili ahu ve shane.haddim olmayarak bir iki cümle sarf edecegim,hayat o kadar kısa yollar o derece dikenli ve acımasızki inanın bu kısa yolculukta sadece etrafımızdaki güzellikleri görecek kadar vaktimiz ve iznimiz var.
Tanrı bize ancak bunları bahş etmiş dostlarım.
Ahu bizler bir aileyiz derken her platform'da bunları yazarken boşa laf olsun diye yazmıyoruz.tabiki hepimiz birlikteyiz kimse yanlız degil.
Canlanın ve gülümseyen güne, sizde gülün.... :beach:

Oktay abicim tabi ki öyle çok doğru söylüyorsun. Ama arada böyle şeylerde hissedilmeli ki hayatın anlamı olsun. Bugün gayet iyiyim seninde keyfin yerinde sanırım. Herkesin keyfi bol olsun,ne diyelim daha :)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı