İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kanal D | Gece Gündüz - ( Her Pazar Saat: 22.00 )

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 24 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Resmi ekleyen

Yapımcı: Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar
Yönetmen: Metin Balekoğlu
Senaryo: Hülya İniş, Sevgi Saygı, Serdar Tantekin
Müzik: Mehmet Can Erdoğon
Oyuncular: Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şapşak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü)


Gece gündüz sürecek, eğlence dolu muhteşem bir serüvene hazır mısınız?

Haziran ayında Kanal D ekranlarına gelecek olan yeni dizi aksiyon, polisiye ve komedi içerikli, izleyene bol kahkaha attıracak, iddialı bir yapım. Bu güne kadar ekranlarda izlediğimiz alışılagelmiş dizilerden farklı, heyecanlı, hiç bitmeyen temposu, asla durmayan aksiyonuyla izleyenlerin nefeslerini kesecek ekran başına kilitleyecek yepyeni bir dizi Gece Gündüz.

Özellikle macera ve aksiyon sevenlerin bağımlısı olacağı bu dizi, birbirine tamamen zıt iki polisin, yollarının kesişmesiyle hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor. Biri çılgın, vurdumduymaz, gözü kara, cesur, atak ve kural tanımaz, diğeri mantıklı, sağduyulu, tedbirli, hesaplı, akılcı ve kuralcı? Böyle iki polis yan yana gelir ve birlikte çalışmak zorunda kalırsa ne olur? Organize Suçlar Şubesinde kıyametler kopar, yer yerinden oynar. Aslan ve Kemal organize olmuş bütün çetelere ve zorluklara karşı omuz omuza mücadele ediyorlar. Ama bunu yaparken eğlenmeyi ve seyirciyi gülümsetmeyi hiç unutmuyorlar. Kafalarına silah dayansa da, tehdit mektupları alsalar da, çocuklarını kaçırıp öldürmek isteseler de, kanundan ve insanlıklarından asla taviz vermeyen iki dostun sımsıcak hikayesi anlatılıyor bu dizide.

Televizyon dizisi olur da hiç aşksız olur mu? Polis olmanın dayanılmaz ağırlığı ile, gazeteci olmanın getirdiği dayanılmaz merak karşı karşıya gelince ortalık bir yangın yerine döner ki sormayın. Aşkların en büyüğü, sevdaların en çetin cevizi, zıt kutupların çekim gücü hepsi bu dizide? Tekmili birden Kanal D ekranlarında.#2
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

4. Bölüm Özeti

Aslan ve Kemal, kapkaç çetesinin peşinde! Organize Suçlar Ekibi, büyük şehirlerde artık insanların kabusu haline gelmiş olan bir kapkaç çetesiyle uğraşıyor. Çöplükte bulunan bir kadın cesediyle başlayan ilginç olaylar, yetimhanede büyüyen ve zorla kapkaç çetesine bulaştırılan Mustafa’nın hikâyesine kadar varır. Bu arada Aslan hakkındaki yazı dizisini sürdüren Alev, yaptığı bir hata yüzünden Aslan’ı çileden çıkarır ve şiddetli bir kavgaya tutuşurlar. Aslan ona, artık hayatına burnunu sokmamasını söyler. Fakat Alev, onun geçmişini öğrendikçe ve Aslan’ı daha yakından tanıdıkça ondan etkilenmeye başlamıştır. O yüzden bu işin peşini bırakmaya hiç niyetli değildir. Akasya, Kemal ile yaptığı onca tartışmaya rağmen babasından gizli oyunculuk işini sürdürmektedir. Bir gece herkesten gizli evden kaçıp çekime gitmeyi bile dener.#3
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


7. Bölüm

Kemal ve Aslan kumar çetesinin peşinde!

Kanal D’nin başrollerinde Settar Tanrıöven, Sarp Levendoğlu ve İpek Özkök’ün oynadıkları sevilen dizisi “Gece Gündüz” bu akşam da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Kemal ve Aslan, bir kumar çetesinin peşine düşüyor.

Organize Suçlar Ekibi bu kez bir kumar çetesinin peşindedir. Ancak, ne bu çete, ne de kurbanları daha öncekilere hiç benzememektedir. Kemal ve Aslan, Kemal’in çetenin eline düşen kardeşi Orhan’ı kurtarmaya çalışmaktadırlar. Bunun için de sadece 24 saatleri vardır ve dakikalar hızla ilerlemektedir. Ekip, Orhan’ı koruyabilecek mi?

Sevdiği birini korumaya çalışan yalnızca Kemal değildir. Aslan da Alev’i bu işin tehlikelerinden korumaya çalışmaktadır. Ancak bunu yapmak sandığı kadar kolay olmayacaktır. Sipsi de Orhan’ı kurtarmak için alarmdadır. Ama önce, o da kendi macerasına atılır ve falcılığa soyunur.#4
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

8. Bölüm

Kemal ve Aslan banka soyguncularının peşinde

Kemal ve Aslan, bir bankayı soyup, bu sırada da güvenlik görevlisini öldüren soyguncuların peşine düşüyor.
Kemal Başkomiser müşteri olarak gittiği bankada kendini silahlı bir soygunun tam ortasında bulur. Soyguncular güvenlik görevlisini öldürüp, paralarla birlikte kaçarlar. İzler Kemal’i, yıllarca kovalayıp zar zor hapse tıktığı bir suçluya; İrfan’a götürür. İrfan ise son büyük soygununu yapıp yeni bir hayata başlamak niyetindedir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Kemal ve Aslan bu azılı soyguncuyu yeniden yakalayabilmek için harekete geçerler.
Kemal bir taraftan da sakin bir hayat arzusuyla emeklilik hayalleri kurmaktadır. Bu amaçla ortaya attığı Ayvalık’a taşınma fikri, evdekilerin ödünü koparır.
Aslan ise, Alev’le arasındaki buzları eritmeye karar verir ve ona kolay kolay reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Birlikte geçirecekleri akşam boyunca Alev’i tuhaf sürprizler beklemektedir. İnatçı ikili didişmeyi bırakıp sonunda duygularını birbirlerine itiraf edebilecekler midir?#5
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

9. Bölüm

Ünlü işadamının kızı kaçırılıyor!

Ünlü işadamı Cengiz Taşdelen’in üniversite öğrencisi kızı Ceren kaçırılır. Ekip, işe Taşdelen’in düşmanlarını araştırarak başlar. Ancak çok geçmeden yanlış yolda oldukları anlaşılır. Ceren’i kimin kaçırdığı ortaya çıktığında, Cengiz hayatının şokunu yaşayacaktır. Bu sırada vakit daralmakta, her dakika Ceren ölüme bir adım daha yaklaşmaktadır. Alev ise başından itibaren bu işin içinde yer alarak düğümün çözülmesinde önemli bir rol oynar.

Organize’de bir yandan küçük bir telaş yaşanmaktadır. Serap’a bir doğumgünü partisi düzenlerler. Dadaş, doğumgününü fırsat bilerek bir adım atmak ister ama işler umduğu gibi gitmez. Kemal ise doğumgünü için Serap’a parfüm almıştır. Kemal’in cebinde parfümü bulan Neriman, durumu yanlış anlayarak kocasının kendisini aldattığını zanneder. Ve evi terk etmeye kalkar.#6
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

10. Bölüm

Karaciğer yetmezliğinden ölmek üzere olan küçük bir kız.
Oğlunu okula gönderebilmek için ciğerini satmaya kalkan bir baba.

Mafya tarafından kaçırılan küçük bir çocuk ve tüm bu insanların çaresizliklerini sömüren acımasız insanlar... Organize suçların bu seferki hedefi, organ mafyası.

Aslan ve Kemal, ölümüne şahit oldukları bir adamın izini sürerler ve ünlü bir işadamının küçük kızının acilen organ nakline ihtiyacı olduğunu öğrenirler.

Bu işi takip eden ekip, cani bir doktorun yapacağı ameliyatı engellemek ve kaçırılan küçük Ahmet’in hayatını kurtarmak için harekete geçer.

Aslan ve Alev, bu kez Alev’in seçtiği bir yerde başbaşa kalırlar ve hiç olmadıkları kadar yakınlaşırlar. Oysa ki Alev’in de kafasını kurcalayan bir derdi vardır. Kardeşi Pınar’ın üniversite parasını denkleştirebilmek için bir ek işe girmiştir ancak bu işteki yozlaşma Alev’i çok rahatsız eder. Alev son noktada ahlaki bir seçim yapmak zorunda kalır.#7
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

11. Bölüm

Kemal ve Aslan insan kaçakçılığı çetesinin peşinde

Kemal ve Aslan, çaresiz insanları başka bir şehirde, yeni bir hayat vaadiyle bir kamyonun kasasında ölüm yolculuğuna çıkaran insan kaçakçılığı çetesinin peşine düşüyor.
Çaresiz insanları başka bir şehirde, yeni bir hayat vaadiyle bir kamyonun kasasında ölüm yolculuğuna çıkaran insan kaçakçılığı çetesi, ekibin menziline girer. Polis, çetenin planından haberdar olunca, kaçakçılar kamyondaki insanları aç, susuz, havasız halde ölüme terk ederler. İçlerinden bir tek Hasan adlı Türkmen kaçmayı başarır ve organize şubeyle bağlantı kurar. Aslan ve Kemal, Hasan’ın hamile karısı başta olmak üzere kamyonda mahsur kalan insanları kurtarmaya çalışırlar.
Kardeşinin okul masraflarını karşılamakta zorlanan Alev’in karşısına yeni bir fırsat çıkar. Ancak bu fırsat, Alev - Aslan aşkının sonu da olabilecek özelliktedir. Alev zor bir dönemeçtedir. Öte yandan, bir aşk zora girerken, başka bir aşk can bulmaktadır. Yavuz ve Akasya herkesten her şeyden uzakta, küçücük bir an içinde ilk kez çekinmeden birbirlerinin gözlerine bakma fırsatı bulurlar.#8
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


12. Bölüm

İstanbul büyük tehlike altında!

Gece Gündüz ekibi, tüm şehri tehdit eden bir eylemciyle karşı karşıya kalır. Üstelik saldırıyı gerçekleştirecek kişi, geçmişte Aslan’ın karısı Aslı’yı öldüren kadındandır. Ekip saldırıyı önlemek için harekete geçer ve şubeler arası bir operasyon yapılır. Aslan bu kez, hem bir teröristin hem de yıllardır hayalini kurduğu intikamının peşindedir. Ancak bu intikamın bir de bedeli vardır. Alev, Aslan’ın hala Aslı’yı unutamadığını düşünmektedir ve kolay kolay geri dönemeyeceği bir seçim yapar. Aslında asıl seçim şansı Aslan’ın elindedir. Ama Aslan için neyi seçeceğine karar vermek o kadar kolay değildir. Bu aşkı çetin bir sınav beklemektedir. Kemal’i bekleyen ise büyük bir sürprizden başka bir şey değildir. O da geçmişiyle karşılaşmak ve hesaplaşmak zorunda kalır. Gece Gündüz’de eski defterler açılıyor, yarım kalan hesaplar tamamlanıyor. Kimse geçmişin tozlarını üstünden silkelemeden geleceğe bakamıyor. Acaba tozlar silkelendiğinde geriye kalan, mutlu bir son olacak mı?#9
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

13. Bölüm

Kemal ve Aslan, Rus mafyasına karşı


Kemal ve Aslan, sahte para yapımında kumlanılan yeni bir formülün peşinde olan Rus mafyası ile çetin bir mücadeleye giriyor.
Sipsi’nin manevi babası İndira Gandi Şefik’in hayatı tehlikededir. Kalpazanlık işine bulaşan Şefik, sahte para yapımında yeni bir formül bulmuştur. Bu formülün peşindeki Rus mafyası Şefik’i kaçırır. Bunun üzerine Sipsi, Aslan’dan yardım ister. Aslan ve Kemal çok geç olmadan Şefik’i kurtarmaya çalışırken Rus mafyası ile çetin bir mücadeleye girerler.
Aslan, tüm bu tempoya rağmen Alev’in yokluğunu iyice hissetmeye başlamıştır. Ancak hislerinden emin olamadığı için bu konuda ne yapacağına karar verememektedir. Öte yandan Alev, Ankara’ya gitmeye karalıdır. Aslan, Alev’i yolundan döndürebilecek mi?
Kemal sonunda Akasya’ya erkek arkadaşını yemeğe çağırmasını söyler. Akasya ve Yavuz ne yapacaklarını şaşırırlar. Ama Neriman’ın sürpriz bir planı vardır. Yavuz bu planı gerçekleştirmek için kolları sıvar ama işler umduğu gibi gitmez.#10
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti

14. Bölüm

Kemal ve Aslan, şantaj çetesinin peşinde

Kemal ve Aslan, ünlülerin uygunsuz görüntülerini çekip şantaj yapan bir çetenin peşine düşüyor.
Organize Şube Ekibi, korsan CD satanlara karşı yaptığı bir baskın esnasında, ünlü bir oyuncuya ait seks videolarını bulur. CD'nin bir şantaj çetesinin işi olduğunu anlayan ekip, çetenin peşine düşer. Şantaj çetesi ünlü oyuncunun peşindedir ancak oyuncu bu durumu inkâr eder. Kemal, oyuncunun peşinden gittiğinde gerçek bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz, Kemal ve ailesinin tadını kaçıracaktır.
Aslan ve Kemal çetenin izini bulmakta gecikmezler. Ancak işler ünlü oyuncu için aynı şekilde yolunda gitmez. Çete şantaja devam etmektedir. Son noktada, öyle bir an gelir ki, herkes yapmak zorunda olduğu şeyi yapar.
O an geldiğinde, Aslan ve Alev ikilisini ciddi bir anlaşmazlık beklemektedir. Üstelik anlaşmazlık yaşayan tek çift onlar değildir. Akasya, Yavuz'u yanlış anlar ve ikilinin arasında soğuk rüzgârlar eser. Serap ise Dadaş'ın itirafından sonra ondan köşe bucak kaçmakta, Dadaş ısrarla bir cevap beklemektedir. Sonunda aldığı cevap işleri daha da içinden çıkılmaz hale getirir.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı