İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Dantel İşi Mutfak Takımı Örneği Ve Yapılışı | Buzdolabı Örtüsü - Mutfak Dolabı Örtüsü - Peçetesi - Resimli Anlatım

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.178 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Mutfak Takımı Örneği Ve Yapılışı

Buzdolabı örtüsü ve mutfak dolabı örtüsü (peçetesi) ,isteğe ve ölçülere göre mutfak perdesi ile masa örtüsü takım olarak işlenir.

Resmi ekleyen

Buzdolabı örtüsünün ölçüleri boyu 1 metre 50 cm.eni 60 cm.

Resmi ekleyen

Pecetenin ölçüleri 24 cm eni 24 cm boyu yani örtümüz kare şeklinde,isteğe göre örtülerin boyutları değişe bilir.

Resmi ekleyen

Merserize saatli ,birinci kalite marka dantel ipliği ile yapılmıştır.İpliğimizin özelliği bir defa ütülendikden sonra kesinlikle ütü istemeyen iplikdir, çamaşır makınasına atılsa dahi.70 dc rahatlıkla yıkanabilir denenmiştir.

Dosya Ekle  dantelmutfakisi.jpg   464,97K   0 kere indirildi Dosya Ekle  dantelmutfakisi1.jpg   236,38K   0 kere indirildi Dosya Ekle  dantelmutfakisi2.jpg   242,67K   0 kere indirildi

Konu Hale tarafından 27 Aralık 2012 Perşembe - 19:45 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Resim linkleri düzenlenmiştir.

nejlaeskisehir

nejlaeskisehir

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 15 İleti
örnek çok güzel teşekkür ederim ama dantel örneklerini az vermişsiniz ben örgüden hiç anlamam ama her yerde örgü yün şiş

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.178 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Resim linkleri düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı