İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Facebook Kullanma Kılavuzu | Facebook Kullanım Rehberi Ve İncelemesi

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 101 yanıt gönderildi

#101
Hale

Hale

  Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

 • Yönetici
 • 49.690 İleti
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.


Facebook'ta Bu Yeni Virüse Dikkat!


Facebook'ta hesabınıza bulaşarak sizin adınıza paylaşım ve beğeniler yapan, o beğenilere tıklayan arkadaşlarınızın da paylaşımlar yapmasını sağlayan virüslere bir yenisi daha eklendi.

Resmi ekleyen


Türkçeyi İyi Kullanan Virüsleri Anlamak Bu Kez Kolay Değil


Facebook'ta bir kaç gündür hesaplar arasında yayılan yeni bir virüs ortaya çıktı. Kullanıcılara mesaj atıp link gönderen bu virüs, linke tıklayanların da hesabına bulaşarak yayılmaya devam ediyor. 'son attığım paylaşıma baksana? 3F', 'son paylaşımıma baksana? rr' tarzı mesajlar gönderen virüs, eski sürümleri gibi Türkçe karakter hatası verip yakayı ele vermiyor. Kullanıcılar virüs linkine farkında olmadan tıkladığı an da kendi hesabından arkadaşlarına aynı linki göndermeye başlıyor.


YENİ VİDEO VİRÜSÜNE DİKKAT!


Mesaj olarak yayılan virüslerin yanı sıra Facebook ana sayfada paylaşılan bir video virüsü de son zamanlarda sıklıkla görülüyor. 'Bayadır bununla uğraşıyordum ama harika video oldu. İzlerseniz çok mutlu edersiniz beni J) RmDl' açıklamasına sahip virüse tıkladığınızda size de bulaşıyor. Video virüsünün en kötü yanı virüsü otomatik paylaşmanız ve profil sayfanızda görülmediği için engellemenin mümkün olmaması. Bir çok kullanıcı virüslerden kurtulabilmek için hesabını donduruyor.


Bakınız,
http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_ve_39_ta_Bu_Yeni_Viruse_Dikkat_ve_33_t82655.html']Facebook'ta Bu Yeni Virüse Dikkat! | Türkçeyi İyi Kullanan Video Virüsleri Anlamak Bu Kez Kolay Değil' target='_blank'>Facebook%27ta' class='bbc_url' title=''>http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_ve_39_ta_Bu_Yeni_Viruse_Dikkat_ve_33_t82655.html']Facebook'ta Bu Yeni Virüse Dikkat! | Türkçeyi İyi Kullanan Video Virüsleri Anlamak Bu Kez Kolay Değil


Kaynak


#102
Hale

Hale

  Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

 • Yönetici
 • 49.690 İleti
 • Gender:Female
 • Location:İstanbul
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Facebook Gizlilik Kontrolünü Açtı!


Facebook geçtiğimiz Mayıs ayından beri gizliden gizliye yürüttüğü “Gizlilik Kontrolü” özelliğini artık tüm kullanıcılarına açtı.


Resmi ekleyen


Özellikle son zamanlarda hem sosyal medyada hem de uygulama dünyasında kontrol sorunu yaşayan ve durumun kendi kontrolünden çıktığını düşünen binlerce kişi o uygulamaları ve/veya sosyal medya platformalarını kullanmaktan vazgeçti. Durum böyle olunca facebook elini hızlı tuttu ve kişinin iletileri de dahil olmak üzere tüm paylaşımlarını kimlerin görebileceğini yönettiği paneli yani “Gizlilik Kontrolü” panelini tüm kullanıcılara açtı.


Konunun Devamı İçin Bakınız,
http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_Gizlilik_Kontrolunu_Acti_ve_33_Gizlil_t83007.html'] Facebook Gizlilik Kontrolünü Açtı! | “Gizlilik Kontrolü” Nedir Ve Neye Yarar?' target='_blank'>' class='bbc_url' title=''>http://www.kadimdostlar.com/Sanal_Dunya_internet_Web_ve_MSN_f183/Facebook_Gizlilik_Kontrolunu_Acti_ve_33_Gizlil_t83007.html'] Facebook Gizlilik Kontrolünü Açtı! | “Gizlilik Kontrolü” Nedir Ve Neye Yarar?Dosya Ekle  facebook.jpg   11,61K   0 kere indirildi
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı