İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kadim Dostlar'a Özel | Dostluk Üzerine Bir Yazı

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 9 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Dostluk her gün iki üç kez telefonla konuşmak değildir.. Dostluk bu yapılması gereğine inanılan telefon görüşmeleri sırasında diğer insanların dedikodusunu yaparak karşılıklı bir şeyler paylaşıldığını zannetmek de değildir...

Dostluk; dost bildiğin kişinin en ince detaylarını bilme ihtiyacı ve gereği olmadığı gibi, dost bildiğin kişinin senin en küçük detaylarını bilmesi gerektiği de değildir... Dostluk her hafta üç beş kere görüşmek değildir...

Bir ay, bir yıl, beş yıl seni aramayan, senin de aramadığın bir insanı birdenbire arayıp dertleşmek, hatır sormak istersen ve o insan da seni geri çevirmez ve sanki daha dün konuşmuşsunuz gibi kaldığınız yerden konuşmaya devam ederse ve daha da önemlisi bu bir ay, bir yıl, beş yıl ayrılığa rağmen bu insanın başı gerçekten sıkıştığında yardımına koşacak ilk insanlardan biriysen ve aynı şekilde onun da öyle olduğunu biliyorsan EMIN OL Kİ..... O kişi senin dostundur... Sen de O'nun...

Bütün ilişkiler avuç içerisinde duran kum taneleri gibidir. Avucumuzu sıkmadan, gevşekçe tutarsak kum taneleri kaymaz, durur. Avucumuzu kapatıp sıkmaya başladığımız an kum taneleri parmaklarımızın arasından akmaya başlar. Bir kısmını tutmayı başarsanız da çoğu akıp gider.

İlişkiler de böyledir. Esneklik varsa, diğer insana karşı saygı duyuluyor ve özgürlük tanınıyorsa ilişkiler bozulmaz. Ama diğer insanı çok bunaltırsanız ilişki de yavaş yavaş bozulur ve biter.

Hayatta pek çok insanla karşılaşırsınız.

Ama sadece gerçek dostlar kalbinizde bir iz bırakır.

Alıntıdır :)

zeynep

zeynep

asena öldü yaşasın zeynep

• Özel Dost
  • 861 İleti
İçten gelen bir anlatım..Duygulu ve samimi..Teşekkürler..

Ferhat

Ferhat

F3RHAT.Com - Kişisel Blog

• Yetkili
  • 1.142 İleti
  • Interests:Basketbol - Rap - Internet
bunun slayt'ıda çok güzeldi :)
sağolasın erkan abi :)

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
çok güzel bir paylaşım olmuş

emeğine,yüreğine sağlık erkan

düzenlenme sebebinde neden öyle yazdığını sorabilir miyim? :rolleyes: :acute:

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Zeynep'in mesajını okuyunca, sanki yazıyı ben yazmışım gibi durduğunu farkettim de, o yüzden yazıyı düzenleyip ALINTIDIR ekledim, sonra koskoca teknik yöneticiye "konuyu niye düzenledin" diye sorunca da, öyle bir cevap verdim :P

Mutlu musun, Ajan 002 :)

zeynep

zeynep

asena öldü yaşasın zeynep

• Özel Dost
  • 861 İleti

Zeynep'in mesajını okuyunca, sanki yazıyı ben yazmışım gibi durduğunu farkettim de, o yüzden yazıyı düzenleyip ALINTIDIR ekledim, sonra koskoca teknik yöneticiye "konuyu niye düzenledin" diye sorunca da, öyle bir cevap verdim :P

Mutlu musun, Ajan 002 :)

Valla ben sen yazdın sandım.. :friends:

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti
Gerçek dostlarım diyebildiğim insanların arasında olmak çok huzur verici bir duygu :friends:

koda_81

koda_81

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 73 İleti
bu yazıyı okuduktan sonra gerçekten kaç tane gerçek dostum olduğunu mrk ettim...

clown

clown

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 118 İleti

Dostluk her gün iki üç kez telefonla konuşmak değildir.. Dostluk bu yapılması gereğine inanılan telefon görüşmeleri sırasında diğer insanların dedikodusunu yaparak karşılıklı bir şeyler paylaşıldığını zannetmek de değildir...

Hayatta pek çok insanla karşılaşırsınız.

Ama sadece gerçek dostlar kalbinizde bir iz bırakır.

Çok güzel bir alıntı..

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.112 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı