İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kadim Dostlar'a Özel | Can Dündar'ın Kaleminden "Dostluk"

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 10 yanıt gönderildi

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Saate bakmaksızın kapısını çalabileceği bir dostu olmalı insanın...

"Nereden çıktın bu vakitte"dememeli, Bir gece yarısı telaşla yataktan fırladığında; "Gözünün dilini"bilmeli; Dinlemeli sormadan,söylemeden anlamalı...

Arka bahçede varlığını sezdirmeden,mütemadiyen dikilen vefalı bir ağaç gibi Köklenmeli hayatında; Sen,her daim onun orada durduğunu hissetmelisin. İhtiyaç duyduğunda gidip müşfik gövdesine yaslanabilmeli. Kovuklarına saklanabilmelisin. Kucaklamalı seni güvenli kolları. Dalları bitkin başına omuz, Yaprakları kanayan ruhuna merhem olmalı...

En mahrem sırlarını verebilmeli, En derin yaralarını açıp gösterebilmelisin; Gölgesinde serinlemelisin sorgusuz sualsiz... Onca dalkavuk arasında bir tek o, Sözünü eğip bükmeden söylemeli, Yanlış anlaşılmayacağını bilmeli. Alkışlandığında değil sadece, Asıl yuhalandığında yanında durup koluna girebilmeli. Övmeli alem içinde,baş başayken sövmeli Ve sen öyle güvenmelisin ki ona, Övdüğünde de sövdüğünde de bunun iyilikten olduğunu bilmelisin, "Hak ettim" diyebilmelisin. Teklifsiz kefili olmalı hatalarının; Günahlarının yegane şahidi...

Seni senden iyi bilen,sana senden çok çok güvenen bir sırdaş...

Gözbebekleri bulutlandığında yaklaşan fırtınayı sezebilmelisin. Ve sen ağladığında,onun gözünden gelmeli yaş... senin olduğun gibi..

Ne diyelim Allah herkese böyle dostlar, dostluklar nasip etsin.Dostluk kelimesinin anlamı ancak bu kadar güzel tarif edilebilir.

Can Dündar

Konu Hale tarafından 07 Ocak 2016 Perşembe - 21:37 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
bu yazı tam da anlatmış dostluğu

bir insan birileri seni överken de,yuhalarken de yanındaysa o gerçek dosttur bence

yüreğime dokundu bu yazı teşekkürler paylaşım için

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti
Bu yazıyı okuduğumda hemen aklımdan geçti tüm yakın arkadaşlarım.Kaçı bu tanıma uyuyor dedim kendi kendime. Hepsinin yeri bende ayrı , hepsi birbirinden değerli arkadaşlarım var.Bu anlamda çok şanslıyım.Ama ne olursa olsun , ne zaman olursa olsun ,omzunda yerim olduğunu bildiğim iki kişi var.Ve bu benim için çok büyük şans biliyorum.Umarım bende birileri için aynı şekilde şans olmayı başarabiliyorumdur. :deli:

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Aydancım senin varlığın bile insanlar için büyük şans

:aşık: :aşık: iyiki varsın ve iyiki tanımışım seni :aşık: :aşık:

Aydan

Aydan

Hey sen! Biz burda yabancıları güleryüzle karşılarız :)

• Özel Dost
  • 1.303 İleti

Aydancım senin varlığın bile insanlar için büyük şans

:aşık: :aşık: iyiki varsın ve iyiki tanımışım seni :aşık: :aşık:

Canım yaaa sağol :hale: O senin iyiliğin :dost: Yanyana olmasakta uzakta bir yerde sıcak bir kucak , samimi bir dost olması güzel , iyi ki varsın :aşık:

murat

murat

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 122 İleti
peki böyle bir dostunuz / dostlarınız varmı ???

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Öyle olmasak, bu siteyi açabilir ve burda birlikte olabilir miydik ki site sahipleri olarak ;)

thomas1925

thomas1925

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 5 İleti
BENCE DÜNYADAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY BU DOST DEDİKLERİ İNSAN İÇİN. NE MUTLU ÖYLE DOSTLARI OLANA... :) :) :) :) :) :) : :)

tunCHEr

tunCHEr

Yalnızlık Paylaşılınca Yalnızlık Olmuyor...

• Özel Dost
  • 1.094 İleti
Gerçekten harika bir anlatım sevgili Erkan teşekkür ediyorum bu güzel paylaşım için. Can Dündar değer verdiğim nadir kişiliklerdendir. Çok güzel tanımlamış dostluğu özellikle gerçek dostlara ihtiyaç duyduğum şu günlerde ne kadar da iç aydınlatıcı oldu. Tekrar teşekkür ederim.
:kanka: :dost:

sezkcr

sezkcr

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 18 İleti
Dostluk güzel şey... Teşekkürler

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı