İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

İSMEK'in Ücretsiz Kursları

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

M.Karaman

M.Karaman

Akıntıya Karşı Yüzen Adam

• Özel Dost
  • 593 İleti
Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyenResmi ekleyen Resmi ekleyen

İSMEK’te yeni kayıt dönemi 3 Eylül itibariyle başladı. Kursiyer adaylarının kayıt işlemleri için ilgili kurs merkezlerine kimlik fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile başvurmaları gerekiyor. Spor merkezlerine kayıt yaptıracak ise adaylarının ayrıca sağlık raporu bulundurmaları gerekmektedir.

14.09.20071996 yılından bu yana İstanbullulara ücretsiz sanat ve meslek eğitimi sunan İSMEK, 2007-2008 eğitim döneminde de mesleki ve teknik eğitimler, el sanatları, sosyal ve kültürel eğitimler, Türk-İslam sanatları, bilgisayar teknolojileri, dil eğitimleri, müzik ve spor alanlarındaki 106 branşta eğitim verecek.

201 kurs merkezinde verilecek olan bu eğitimlerden yararlanmak isteyen İstanbulluların 3 Eylül’den itibaren ilgili kurs merkezlerine giderek kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. Kayıt esnasında kursiyer adaylarından nüfus cüzdan fotokopisi ile 2 adet fotoğraf istenecek. Spor merkezlerine kayıt yaptıracak kursiyer adaylarının ayrıca sağlık raporu bulundurmaları gerekmektedir.

2007-2008 eğitim döneminde kursiyerler İSMEK’ten öncelikle bir branşta eğitim hizmeti alacaklar. Ancak kontenjanlar müsait olduğu takdirde ikinci branşta da kayıt yaptırılabilecekler. Çoğu kurs merkezinde kontenjanların ilk gün dolması sebebiyle İSMEK’ten eğitim almak isteyenlerin kayıt işlemlerini son günlere bırakmamaları gerekiyor.

Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı