İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kadimdostlar.com Ailesinin Başarısı | Tebrikler, Ailemizin Tüm Üyelerine Teşekkürler - Başarılarımız Devam Ediyor Güncellenme Tarihi : 25 Nisan 2010

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 56 yanıt gönderildi

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Önemli olan daha iyi yerlere koşmak olmalı ben bu görüşteyim arkadaşlar,mademki bir aile'yiz o zaman başarı'yı çabuk unutup sanki hiç olmamış gibi devam etmeliyiz..
Aksi halde hep aynı noktada takılırız. :beach:

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

Önemli olan daha iyi yerlere koşmak olmalı ben bu görüşteyim arkadaşlar,mademki bir aile'yiz o zaman başarı'yı çabuk unutup sanki hiç olmamış gibi devam etmeliyiz..
Aksi halde hep aynı noktada takılırız. :beach:

Bu daha başlangıc sevgili oktaytunçbilek durmak yok yola devam B) Daha iyi yerlere el birliği ile geleceğimiz günlerde gelecek inşallah..

meleke

meleke

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 37 İleti
Muhteşem bir başarı kısa sürede çok şeyler yapıldı bunların takdir edilmesi çok güzel.herkesin yüreğine sağlık .... :aşık:

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Muhteşem bir başarı kısa sürede çok şeyler yapıldı bunların takdir edilmesi çok güzel.herkesin yüreğine sağlık .... :aşık:

Teşekkürler sevgili Meleke, :hale: bu hepimizin, Kadimdostlar ailesinin başarısı. :kanka:

Bu arada seni tekrar tebrik ederim, Kadimdostlar ailesinin ilk yarışmasının
birincisisin, diğer yarışmalarda da başarılar dilerim. :1er:

meleke

meleke

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 37 İleti
teşekkürler haleciğim . :angel:

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Başarılarımız Devam Ediyor

Güncellenme Tarihi : 25 Ağustos 2008

Dün akşam nette dolaşırken sitemizle ilgili güzel haberler gördüm, bunlardan ikisini ailemle paylaşmak istiyorum. Bu hepimizin başarısı ve hepimiz bu mutluluğu birlikte yaşamalıyız, ailemize teşekkür ederiz.
:hale:

1) Ebru Türkol, Antoloji'de kendi sayfasında bizim sitemizi link vermiş , BURADAbizdeki konusu BURADA .

2) Bir tekstil sitesi yine bizim sitemizi kaynak göstermiş BURADA , bizdeki konu BURADA .

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Ne kadar güzel bir haber bu böyle ablacım.

Daha çok konuda örnek gösterilmek dileğiyle. bütün ailemizi tebrik ediyorum özellikle bu siteyi var eden sizleri Hale abla, Sema abla ve Erkan. Sizler sayesinde var olan bu site git gide daha iyi yerlere gelecek inşallah. Herkesin emeğine sağlık

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
Teşekkürler Melek, ellerimize sağlık. :hale:

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti
Çok sevindim Kalite ve özen biraz geçde olsa her zaman kalıcı başarıyı getirir.Dahada iyi olacağız daha nice keşfedilmeyi bekleyen kalitele ve özenle açılmış konularımız var..Kadim dostlar ailesini bir kez daha tebrik ediyorum .Bu güzel haber içinde HAle seni ayrıca kutluyorum.. :3)

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Efendim bu haber çok mutluluk verici,kayıtsız kalmak olmazdı kısa olarak emeği geçen herkese teşekkürler. :beach:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı