İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Kadimdostlar.com Ailesinin Başarısı | Tebrikler, Ailemizin Tüm Üyelerine Teşekkürler - Başarılarımız Devam Ediyor Güncellenme Tarihi : 25 Nisan 2010

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 56 yanıt gönderildi

• Ziyaretçi
Okudum yorumları hale abla evet neyse tadını çıkaralım bu durumun dedigin gibi.mantıklı olmak lazım degilmi tabiki,herkese hayırlı olsun zaten önemli olanda bu bence.(en büyük fenerbahçe).

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.

Okudum yorumları hale abla evet neyse tadını çıkaralım bu durumun dedigin gibi.mantıklı olmak lazım degilmi tabiki,herkese hayırlı olsun zaten önemli olanda bu bence.(en büyük fenerbahçe).

Bak işte bu konuda anlaşamayacağız seninle denizciğim, EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ. :hale:

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Başarılarımız devam ediyor.

Birlikte çıktığımız bu yolda birçok güzelliği imza attık. Kalitemizden ödün vermeden ilerlemeye devam ediyoruz.

Tüm değerli üyelerimize teşekkür ederiz.

Kadim Dostlar ™ Yönetimi

İTÜ Sözlük bizi kaynak olarak göstermiş.

İTÜ SÖZLÜK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak gösterilen konumuz için TIKLAYINIZ.

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti
Kadim Dostların başarısı her geçen gün devam etmekte. Yeni Versiyon yükseltme ve Tema düzenleme çalışmalarımız devam etmekte. Konu için bakınız Kadim Dostlar ™ Versiyon Yükseltme Çalışmaları Tamamlandı | Tema Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor

Sitemizi kaynak gösteren diğer değerli sitelerin listesi ve kaynak gösterdikleri konular aşağıdaki gibidir.

Tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

Kadim Dostlar ™ Yönetimi

Görsel Sanatlar: MODERN MİMARİ - MODERN MİMARLIK

Sitemizdeki konu: Modern Mimari - Modern Mimarlık | 19. Yüzyıl'ın Eklektisist Mimarlığına Karşı Çıkan Özgün Yaratma Yanlısı Mimari Akımların Genel Adı - Modern Mimari Örnekleri

Vikipedi:
Çamaşır Makinesi

Sitemizdeki konu: [İcatlar Ve Keşifler] İlk Çamaşır Makinesinin İcadı Ve Günümüze Gelişi

Hacettepe Edu: İnsanda Dolaşım Sistemi

Sitemizdeki konu: Yaşamsal Göstergeler | Vücut Isısı Nedir? Nasıl ölçülür?

Uluslararası İlişkiler Kulübü: Mustafa Kemal Atatürk ile İlgili Çok Güzel Bir Kaynak

Sitemizdeki Kategori : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖZEL BÖLÜMÜ

Havacılık Gen Tr: ‘kadimdostlar.com’ olarak etiketlenmiş yazılar

Etiketledikleri kategorilerimiz: Antik kentler, Forum, kadimdostlar.com, Tarihi Eserler, Ülke ve Şehir Rehberleri
  • Sema bunu beğendi

ÖzgurCe

ÖzgurCe

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
degısıklık ve guzel seyler paylasmak ıcın burdayım bu konuda bana yardımcı olacak arkadaslar arıyorum

Hale

Hale

• Yönetici
  • 49.690 İleti

degısıklık ve guzel seyler paylasmak ıcın burdayım bu konuda bana yardımcı olacak arkadaslar arıyorum

Aramıza hoşgeldiniz ÖzgurCe. :blind:

Önce Forum Önerileri ve Yardım İstekleri (TIKLAYINIZ) bölümümüzü inceleyin, sonra takıldığınız birşey varsa yine sorabilirsiniz, yardımcı oluruz. ;2)

ahmetdede

ahmetdede

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 47 İleti
  • Interests:N'OLCAK BU MEMLEKETİN HALİ ...
ARTIK SOLOYU BIRAKIP KOROYA GEÇME ZAMANI
GEÇ Mİ KALDIK ?
NERESİNDEN TUTARSAK KARDIR

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı