İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Filistinliler'e Yapılanlar | Okumanızda Fayda Var

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 7 yanıt gönderildi

melda182

melda182

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 31 İleti

Önce 23 yaşındaki Filistinli Moh'd Saleh'i tutukluyorlar, Şu anda bunda yanlış bir şey yok gibi

Resmi ekleyen

2.Daha sonra Moh'd'un üzerinde bomba olma ihtimaline karşı onu hareket edemeyeceği şekilde yere yatırıyorlar. Hala anormal bir şey yok mu?

Resmi ekleyen

3- Onu hala yerde tutuyorlar ve ikinci bir Filistinliyi sorguluyorlar. Onu tamamen kontrol aldıkları ve duruma hakim oldukları görünüyor.

Resmi ekleyen

4- ( Bu yeterli değil mi? Şimdi üzerinde bomba olmadığına emin olmak (!) için elbiselerini çıkarıyorlar. Yerde neredeyse tamamen çıplak olduğundan tamamen silahsız ve tepkisiz, üzerinde bomba olduğuna dair hiç bir işaret yok. Peki İsrail gibi(!!!) insan haklarına saygılı, demokratik (!) bir ülke ne yapar ??? Onu tutuklar mı? )

Resmi ekleyen

(Sizler rahat evlerinizde oturuyorken bu katliamlar Filistin'de günlük hayatın bir parçası olmaya başladı. Şimdi en azından bu dosyayı herkese gönderin, özellikle Batılı tanıdıklarınız varsa onlardan başlayın ki onlar da Filistin'de neler olduğu hakkında fikir sahibi olabilsinler....)
BÜTÜN DÜNYA ASLINDA BU KATLİAMLARI BİLİYOR FAKAT KİMSE NEDEN SES ÇIKARMIYOR. DÜNYA DA BİR KÜRESELLEŞME, BİR SÖMÜRGECİLİK ADINA EMPERYALİST ÜLKELER BORULARINI ÖTTÜRÜYORLAR.

Resmi ekleyen

VE COCA COLA FİRMASININ REKLAM RESMİ

COCA COLA'NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERİNDEKİ REKLAMI:....
Üstteki yazının tercümesi: (Were moving to a new location !!! = Artik yeni yerimize tasiniyoruz !!!)
Alttaki yazının tercümesi:'COCA COLA İÇ, ISRAEL'E DESTEK OL !!!!!'''
Biliyormuydunuz ?
Firma karının % 50 sini İsrail Ordusuna aktarıldığını...
Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar olduğunu
Belçika da Sağlık Bakanı Luc Van Den Bossche'nin Coca-cola 'nın
şişe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettiğini...
Ve Bakanlığın, Coca-Cola ürünlerini içen kişilerde ciddi zehirlenmeler görüldüğünü belirterek, Coca-Cola' nın
içinde kandaki alyuvarların erimesine neden ve kansızlığa yol açan 'hemolyse' maddesinin bulunduğunu açıkladığını...
YİNE AYNI NEDENLERDEN DOLAYI HİNDİSTANDA TAAMEN ,LETONYADA İSE OKULLARDA VE ÇOCUKLARA SATILMASININ YASAKLANDIĞINI...

YADA BUNA RAĞMEN HALA COLA İÇMEYE DEVAM ETTİĞİNİZİ VE BU MAİLİ HERKESE ATMAMANIZ HALİNDE BU BİLGİLERİN YAYILMASINA VE İNSANLARIN VE ONUNLA BERABER İNSANLIĞIN ÖLECEĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?

sondonjuan

sondonjuan

KD ™ Arkadaş

• Dost
  • 61 İleti
  • Interests:dengeli
Farklı tarzda anlatımıyla bu şiiri buraya uygun buldum.
Sayfayı düzenleyen yüreğe sağlıklar diliyorum.

ÇOCUKLUĞUMDAKİ KıYAMET

Güneyde bir kasabada,72 lerde,
bizim çocukluğumuzda.
Kıyamet günü konusu
çok konuşulurdu.
Derlerdi ki! ...
‘’Kıyamet Filistin de kopacak
oradan tüm dünyayı saracak! ’’..
Anlayamaz,
endişeye korkarak bakardım.

Gerçekler kendini öğretirmiş.
Irak ta bir milyon insanın ölmesi
ve Lübnan da,Filistin de
durmaması ölümün.
Ya ne demeli,
79 dan beri
tüketilen Afganlılara…
Kıyım kıyım kıyamet değil de bu ne? ...

Tanrının bize verdiği
en kutsal şeyi
sevgiyi,aşkı ve paylaşmayı
yaşayabilirmisiniz oralarda.
Sokağınızda düşman barikatıyla
şakağınızda emperyal bir kırmızı nokta.
El-ele,göz-göze sevgilinizle
mutluluktan ağlayabilirmisiniz.
Bu kıyım kıyım kıyamet değilde ne? ...

Söyle dünya,yapma,
kapama ellerinle yüzünü.
Duyuyormusun,
çınlayan şampanya kadehlerini
emperyalin zafer çığlıklarını.
Söyle dünya,yapma,
kapama ellerinle yüzünü.
Bilesin ki! bir sen varsın,bir de onlar.

AşkŞairi
Ferudun ERGAN

04-Temmuz-2008

shane

shane

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 603 İleti
  • Interests:Hayata dair pek çok şey...
Filistinli müslüman ve hıristiyan kardeşlerimize israilin yaptığı zulümün haddi hesabı yok ve bütün dünya sus pus olanı biteni korku filmi seyredercesine izliyor.. bireysel olarak bu olana dur demek için elimizden pek birşey gelmiyor.. ama bu "yapılacak hiç birşey yok" anlamına gelmez.. bu bir insanlık ayıbıdır ve kanaatimce boykot edilmelidir...
bu, tarihe gömülmüş ve eşelene eşelene çıkarılmış yalanlarla bezenmiş sözde ermeni soykırımından çok daha güncel bir soykırım.. sözde ermeni soykırımıyla bu kadar yakından ingilenen, bize protesto çeken ve kendilerince bizi kınayan bütün o ülkeler neden susmakta şimdi... sanırım bu konuda adaletten bahsetmek çok yersiz olacak...

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Dilim'de tüy bitti vahşetin çirkinliğini paylaşmaktan,paylaşımlarda yorumlarda ne yazıkki önü gelmiyor dostlar bu işin.çok kötü gayri insani tablolar.

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Keşke yakınmaktan başka yapacak şeylerimiz olsaydı. Ben kendi adıma coca cola içmeyi bırakarak başlıyorum boykota. Ama yapabileceğimiz birşeyler olmalı. Bu konuda bize yol gösterecek biri var mı acaba?

shane

shane

KD ™ Yakın Arkadaş

• Üyeliği İptal Edildi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 603 İleti
  • Interests:Hayata dair pek çok şey...
canım Melek'im, aslında bireysel olarak büyük bir güce sahibiz, ekonomik olarak desteklememek onları.. internette boykot edilmesi gereken markaların listesi var.. ben elimden geldiği kadar kullanmıyorum israilin vahşetine destek olan markaları..en azından bu kadarı geliyor elimden.. tepkimizi koyalım ve kayıtsız kalmayalım...

çok özledim kız seni;)

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

canım Melek'im, aslında bireysel olarak büyük bir güce sahibiz, ekonomik olarak desteklememek onları.. internette boykot edilmesi gereken markaların listesi var.. ben elimden geldiği kadar kullanmıyorum israilin vahşetine destek olan markaları..en azından bu kadarı geliyor elimden.. tepkimizi koyalım ve kayıtsız kalmayalım...

çok özledim kız seni;)

Bende elimden geleni yapacağım canımcım. Bu insanlıktan bihaber kişilere ne kadar az para kazandırırsak o kadar iyi. Hele bu yaygınlaşırsa sanırım bireysel olarak büyük bi etki yapmış oluruz. Bu arada bende seni çok özledim canımcım. Çabuk gel buralar geceleri sensiz çok sessiz

quarentina

quarentina

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
cok uzgunum ama ben koca amerikan emperyalizminin coca colaya maledilmesini uygun bulmuyorum; cunku coca cola gercekten musluman kesimi arkasına alacak bir politika ile ilerleseydi bugunlere gelemezdi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı