İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Nişantaşı Çocuğu Devam Dedi | Engin Günaydın ''Burhan Altıntop'' Tiplemesiyle Yeni Sezonda da Avrupa Yakası Kadrosunda

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


İzlenme rekorları kıran Avrupa Yakası'nın dördüncü yılında da kadroda olacağını açıklayan Günaydın, CNNTürk'e yaptığı açıklamada geçen nisan ayında İzmir'in Urla İlçesi'nde sahneyi 10'uncu dakikasında terk ettiği 'O Hikayedeki Mal Benim' adlı oyunu da bir daha sahnelememe kararı aldığını söyledi.

Yoğun geçen 3 yıl yaşadığını, Avrupa Yakası dizisinin seti, reklam filmleri çekimi, yurt içi ve dışında 200 kez sahnelediği 'O Hikayedeki Mal Benim' adlı gösterisiyle çok yorulduğunu belirten Engin Günaydın, şunları söyledi: "Oyunumu sahnelemek için gittiğim yerlerde salonu dolduranlara 'Avrupa Yakası'nda oynamamı istiyor musunuz?' diye soruyordum. Yanıt hep 'Evet' oluyordu. Benim gönlüm ise tiyatrodan yanaydı. Ama Urla'da yarım bıraktığım oyun sonrasında kafamdaki tüm planlar alt üst oldu. Üç yıl boyunca dizi seti, reklam filmleri, tiyatro sahnesi çok yordu. Özellikle Avrupa Yakası'nın çekimleri günlerce sürüyordu. Ama yeni sezonda diziye devam etme kararı aldım. 'O Hikayedeki Mal Benim' adlı gösteriyi ise bir daha sahnelemeyeceğim."

Gişe Organizasyonun yurt içi ve yurt dışı turnesini hazırladığı, 'Hücreler' adını verdiği, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip yeni gösterisini sahnelemekten de vazgeçtiğini belirten Engin Günaydın, "Çünkü, kadromda yer alan oyuncuların hepsi dizilerde, televizyon programlarında, sinema çekimlerinde görev alıyor. Hepimizin bir araya gelmesi imkansız gibiydi. Bunun için bu projeyi askıya aldım. Ama iddialı bir film projesi ve senaryosu üzerinde çalışıyorum. Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak" dedi.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı