İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

23 Temmuz Çarşamba | Günün Filmleri | Kahraman, Hellboy, Girdap

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
Woodpecker

Woodpecker

    Ağaçkakan Woody

  • Yetkili
  • 5.957 İleti


Kahraman

'Hero'

Yönetmen : Yimou Zhang
Oyuncular : Tony Leung Chiu Wai, Maggie Cheung, Daoming Chen, Donnie Yen, Zhang Ziyi
Türü : Aksiyon
Kanal : Kanal 1
Saat : 21:50

KONUSU : İmparatorluk öncesi dönemde Çin, yedi düşman krallığa bölünmüştür. Kuzeydeki Qin eyaletinin ilk Çin imparatoru olma saplantısındaki kralı, büyük bir suikast tehlikesi altındadır. Diğer altı krallıktan gelen saldırılara her türlü önlemi alan kral, hedefine ulaşabilmek için son derece kararlıdır.

Fakat herşeyden çok tedirgin olduğu üç isim vardır: Efsanevi suikastçiler Kırık Kılıç, Uçan Kar ve Gökyüzü. Bunların durdurulması neredeyse imkansız gibidir. Kral, kendi ölümünü engelleme umuduyla bu müstakbel katillerini yenecek olanlara servet ve iktidar vaad eder. Uzun yıllar boyunca kimse bu görevi yerine getiremez; ta ki "İsimsiz", saraya gelip kralın önüne suikastçilerin silahlarını serene kadar.Hellboy

Yönetmen : Guillermo Del Toro
Oyuncular : Ron Perlman, John Hurt, Selma Blair, Rupert Evans
Türü : Aksiyon / Bilimkurgu / Gerilim
Kanal : Star
Saat : 20:40

KONUSU : 60 yıl önce, İkinci Dünya Savaşı sırasında cehennem alevleri içinde doğan Hellboy, (Ron Perlman) yeryüzü'ne kötü ruhlu çılgın bir adam olan Grigori Rasputin (Karel Roden) tarafından kötülük yapması için getirilmiştir.

Ahiretin habercisi olan Hellboy, Profesör Broom (John Hurt) yönetiminde Müttefik Kuvvetler'in gizli bir kuruluşu tarafından kurtarılır. Profesör Broom, Hellboy'u kendi çocuğu gibi büyütür ve çocuktaki olağanüstü yetenekleri geliştirir. Karanlık kökenine rağmen, Hellboy şaşırtıcı biçimde iyilik yanlısı biri olur ve dünyayı tehdit eden kötü güçlerle savaşır.

Rasputin'in amacı ise Hellboy'u tekrar karanlık tarafa geçirmek ve güçlerini bir dünya savaşı çıkarmak için kullanmaktır.Girdap

'Twisted'

Yönetmen : Philip Kaufman
Oyuncular : Ashley Judd, Samuel L.Jackson, Andy Garcia, David Strathairn, Russell Wong
Türü : Gerilim
Kanal : Kanal D
Saat : 23:15

KONUSU
: Yeni terfi alan polis şefi Jessica Shepard'a bir 'seri katil' dosyası verilir.

Bu seri katilin listesindeki isimler, Jessica'nın o güne kadar birlikte olduğu erkeklerdir. Araştırma, ortağının garip davranışlarıyla çok daha karmaşık bir hale gelir.

Komiser, Jessica'nın görevden alınmasını ister. Bunun nedeni de Jessica'nın da şüpheliler arasında olmasıdır. Tüm ipuçları bunu göstermektedir. Jessica' da aradığı katilin kendisi olabileceğini düşünmeye başlar.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı