İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Ergenekon İddianamesi Açıklandı | Ergenekon İddianamesinin Tam Metni İçin Tıklayın

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

#1
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Toplam 2455 sayfalık Ergenekon İddianamesinin Tam Metni Açıklandı.Ergenekon İddianamesi'nin tam metnini aşağıdaki dosyalardan indirebilirsiniz.

Ergenekon İddianamesi Bölüm 1

Ergenekon İddianamesi Bölüm 2

Ergenekon İddianamesi Bölüm 3

Ergenekon İddianamesi Bölüm 4

Ergenekon İddianamesi Bölüm 5

Ergenekon İddianamesi Bölüm 6

Ergenekon İddianamesi Bölüm 7
#2
Sema

Sema

  Ne Mutlu Türküm Diyene!!

 • Yönetici
 • 5.470 İleti
 • Gender:Female
 • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...
Atatürkçülerin yine Atatürkçüleri öldürmesi ve bu iddianameden yargılanmaları gerçekten İlginç !

İlhan Selçuk ; Mumcu ve Kışlalının Ergenekon tarafından öldürüldüğünü iddia edilen Örgütün üyesi olmaktan suçlanıyor ayrıca kendi gazetesine bir nevi bomba atmaktan!

El bombalarından bahsediyor sayın savcı ama ne hikmetse bunları imha etmişler.

Günlükler nerede? Bombalar neden imha edildi? Gizli tanık neyin nesi? Hükümeti eleştirmek darbe yapmakmı oluyor?
bu açıklamalar adalet ve yargı adına tam bir fiyaskodur...aylardır adı dillerden düşmeyen sarıkız,karakız falan filan günlükler nerde Neden İddianamede yer almıyor!!!!

Evinde altı çuval belgenin bulunduğu Ergenekon operasyonunun baş tertipçisi CIA ajanı Tuncay Güney 'de iddianamede yer almıyormuş!!!

Peki bu nasıl oluyor? Operasyonun başlamasına sebep olan ifadelerde bulunup, ona buna suç atan adam nasıl iddianameye girmez? CIA ajanları hem iftira atıyor hem de davadan muaf tutuluyor öyle mi? İşte savcı! İşte dava!

CIA kendi yaptıklarını çok güzel '' Ergenekon '' üzerine yıktı. Türkiye de oynanan tüm oyunların , aydınlarımızın katili nerdeyse Madımak katliamında suçlusu Ergenekonmuş. Birşey eksik kalmış iddianame de '' MENEMEN OLAYI''..

Kanıtlayın kardeşim hani nerde örgüt nereyi kurmuşlar yeter be.. Zamanında Fatıh Sultan Mehmet burayı anca parayla alırlar demıs o zamandan bilmiş hergun satılıyoruz....


Woodpecker Eline Emeğine sağlık Bilgisayarıma indirdim ve canım sıkıldıkca okuyup gülüyorum inanki, tam bir komedi bu İddianeme.. Teşekkürler..
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı