İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Ciao Bella full game

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

Moonlight

Moonlight

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 163 İleti
Resmi ekleyen

İşte size neşeli ve romantik bir sim oyunu ,sen Elena'nın rolünü alıyorsun , bir genç kadın yapmak için birçok karar ile yüz yüze geliyorsun.Siz ve arkadaşlarınız onun aile yaşamlarında kaynaklanan sayısız felâketlere çözüm yolu bulmaya ihtiyaç duyacaksınız ,meslek hayatını geliştirme için ona yardım edeceksiniz ve Elio, erkek arkadaşı onunla ilişkiyi ve sevmesini sürdürmeye çalışacaksınız Kolay gelsin....

In this fun and romantic sim game, you take on the role of Elena, a young woman faced with a vast
number of decisions to make. You'll need to solve the innumerable catastrophes that arise in the lives of
her friends and family, help her develop her own career, and maintain a stable and loving relationship
with her boyfriend, Elio. Change the outcome of the game just by changing your mind
Change the outcome with new choices. Fun, playful graphics. 13 unique levels. !

Boyut:19.9 mb

Link:http://rapidshare.co...o_Bella.TRK.rar

pepe

pepe

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
programı indirdiğimde media playerda açılıyor. rapidsharedan nasıl indirebilirim via ile başlayan başlıklardan hangisi seçilmeli??

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
Sitemize, RapidShare Sitesinden Dosya Indirme (Download) Klavuzu başlıklı yazı eklenmiştir.

Klavuzu incelerseniz, size yardımcı olacaktır.

Saygılar.

dacr

dacr

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
oyunu indirdim ama winRAR hata veriyo ve belgeleri çıkartamıyor. napabilirim ?

Erkan

Erkan

Sanki Çok Önemli Kararlar Alacak Gibiyim Ama, Du Bakalım ?

• Yönetici
  • 5.701 İleti
İnen rar dosyasının boyutunu kontrol edebilir misiniz ?

Eğer 19.9 MB değilse, dosya indirilirken sorun çıkmış olabilir. Dosyayı tekrar indirmeniz gerekebilir.

finalrevenge

finalrevenge

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti

İnen rar dosyasının boyutunu kontrol edebilir misiniz ?

Eğer 19.9 MB değilse, dosya indirilirken sorun çıkmış olabilir. Dosyayı tekrar indirmeniz gerekebilir.

ben oyunu indirdim, winrardan da gayet sorunsuz indirdim ama oyun açılmıyor :(

caiobella

caiobella

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 4 İleti
oyun full mu bi yardımcı olursanız çok süper olur kanımca

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı