İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Holiday Island

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

Moonlight

Moonlight

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 163 İleti
Resmi ekleyen

Oyun bir adada tatil merkezi kurmak ile ilgili.Size bir adalar topluluğu veriliyor birini seçiyor ve kendi adanızı kuruyorsunuz.Hotel'inden tutunda havaalanı liman yollar araç kiralama dükkan vebenzeri herşeyi siz yerleştiriyorsunuz.Simsicty'nin adaya uyarlanmış ve biraz basite indirgenmişi denilebilir.Bazen dünyadaki ünlü yerleri açık arttırma ile kendi adanıza taşıyabiliyorsunuz.Mesela stonhage'yi açık arttırma ile alıp kendi adanıza yapabiliyorsunuz.Diğer adalara sabotaj gibi güzel özelliklerde bulunmakta.Ayrıca verdiğim link full oyundur.iyi oyunlar...

Ever wanted to own you own holiday resort on your own island?
Well, you have the chance.
Holiday Island! You can build up almost everything between a hot dog stand and the most expensive hotel you have ever seen, hotels, parks; sabotage the opponent players, run advertisement campaigns and more.
Manage your money situation and become a rich man.
Your goal is to make as much money as you can and pay the credit back you took out.
You can build up to 60 different buildings.
Small ones (tents, bungalow), hotels, different attraction (tennis courts, beach volleyball courts), shops, parks, airports where your tourists arrive and much more things.

Boyut:5.9 mb

Link:http://rapidshare.co..._Island.TRK.rar

gozumunnuru

gozumunnuru

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
merhaba oyun için teşekkür ama ben yükleyemiyorum tam indircem bi kod girmemi istiyo ya.kedili medili.onun ilk 4 karakterini yazabiliyorum gerisi yazılmıyo napcam .yardım edermisiniz

gozumunnuru

gozumunnuru

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 2 İleti
tamam becerdim.kedilerle köpekleri ayırcakmısız.cok saol :D

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Raidshare'den dosya indirme değişti, aşağıda verdiğim linki
tıklayın orada yeni uygulama anlatılıyor.

Kolay gelsin :blind:

Burada

rapidcoure

rapidcoure

KD ™ Yeni Tanıdık

• Üye
  • 1 İleti
Bende bu oyunun aynısı var.Herkese tavsiye ederim.Güzel bi oyun.

:beach: :beach: B) :beach:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı