İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Key Ödeme Listesi - Sıralı Tam Liste | Isminizin Yer Aldığı Dosyayı İndirin, Alacağınız Parayı Öğrenin

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 21 yanıt gönderildi

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti

Cahillik değil MELEK .Konu çok eski.1987-1995 yılları arasında çalışanlar için geçerli. http://keyodemeleri.hurriyet.com.tr/ Buraya gir,babanın sigorta sicil nosunu veya vatanlış nosunu yaz varsa çıkar.Eğer o yıllarda çalışmış ve birşey çıkmamışsa,çalıştığı yere dilekçe yazması lazım dilekçe örnekleri var googe key dilekçe yaz bulursun.Başka sormak istediğin varsa sorabilirsin..

Peki o yıllarda çalışmış olan herkes bu ödemeleri alacak mı?

patriot34

patriot34

KD ™ Dost

• Kadim Dost
  • 2.836 İleti

Peki o yıllarda çalışmış olan herkes bu ödemeleri alacak mı?

Eğer işverini tarafından yatırılmşsa evet alacak.Eğer yatırılmadıysa dava açabilir,çalıştığını ispat etmesi Şart..Yalnız kayıtlı çalışmış olması gerekir.Devlet memuru veya ssk lı olarak..Birde on kişiden az çalışılan yerlerde çalışmışsa alamaz.Kimi işletmeler 30 kişide çalıştırsa bundan kaçınmak için 10 kişiden az gösterdi.O zamanlar 2 lira bizden kesildiyse 3 lirada işverenden kesildi,bu parayla bizleri konut sahibi yapacaklardı.Rahmetli demiyorum ÖZAL zamanında.

Başka soracağın varsa sorabilirsin,yeterki bildiğim konudan olsun.. :3) :3)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı