İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Plant Tycoon v1.01

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Moonlight

Moonlight

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 163 İleti
Resmi ekleyen

Plant tycoon bir çeşit bahçe sim oyunudur. işimiz bitki ve deney ile gittikçe nadir ve değerli türler elde etmek.Herşey için biraz toprak,biraz gübra biraz su yeter.senin ismen olmasa da fiilen var olan bahçende yapacakların sınırsız güzel çiçekler seni bekliyor.

English:
Plant Tycoon® is a gardening sim game where you nurture plants and experiment with increasingly rare and valuable species. The object is to breed and cross breed plants until you find the 6 Magic Plants of Isola and solve the genetic puzzle. You start with a couple of dollars, a handful of seeds, some soil and water. Grow plants, organize and harvest seeds, monitor your plants' health, age and maturity and protect your plants from dehydration and infestations. Sell some of your creations to fund your research, buy better supplies to use in your Nursery and purchase ornaments to customize your virtual garden.

Boyut:27.6 MB

Link:http://rapidshare.co..._Tycoon.TRK.rar

thunderwolf

thunderwolf

KD ™ Yeni Tanıdık

• Dost
  • 8 İleti
  • Interests:Telekinezi , Net , KitaP Okumak...
Bu Shareware 'mi Yoksa Freeware 'mi 60 Dakika Olarak Biliyordum Ama Eğer Full Sürümü İse Gerçekten Çok Güzel Bir Oyundur...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı