İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Benimle Evlenir Misin? | Hiç Kimse Alamaz Yerini...

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Benimle Evlenir misin?

O kadar güzel başladık ki sevgilim seninle. Bir an bile sensiz duramıyorum. Öyle alıştırdın ki kendine, sesini duymadan geçmiyor zamanım. Her şeyim de her yaptığım hareketim de sen varsın... Biliyorum sende bir şey yaparken önce bizi düşünüyorsun? Hayatımdan öyle insanlar geçti ki hepsi bir şeyler çaldı götürdü benden.. Hayata bir yanım küskün başlamıştım. Güneş gibi doğdun karanlığıma. Hayatıma öyle bir girdin ki sanki yeniden geldim dünyaya.. Yeniden gözlerimi açtım ve sen hep yanımdaydın. Hiç kimse alamaz yerini...

Yaşlanana kadar, saçlarıma aklar , elime baston değene kadar , o toprağın kokusunu içime çekip.. Bu dünyadan göçtüğüm zaman biteceksin bende. Ne yaptın bana bilmiyorum? Bildiğim tek şey o kadar iyisin , o kadar sevgi dolusun ki yerini kimseye veremem.. Beni öyle bir dize getirdin ki... Sen benimsin ya aşkım hiçbir şeyin önemi yok gözümde...

sevdiğim , sevgilim , dünyam , gözümün ışığı , hayatımın yönü , içimdeki çocuk, aşk, sevgi.. aklına gelecek her şeyimsin benim için.. unutma nefes almazsam ölürüm nefesim...Allah’ımdan dileğim parmağımıza taktığımız bu yüzük ömür boyu bizi bize bağlayan kelepçemiz olsun ve ancak ölüm çıkarabilecek tek neden..

Ve Allah katında ne kadar mutluluk, ne kadar güzellik varsa tüm sevenlerin olsun

AŞKIM BU DA SANA SON SÖZÜM OLSUN

"BENİMLE EVLENİRMİSİN"

Konu Hale tarafından 05 Ocak 2016 Salı - 09:27 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı