İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Boş Bırakacağım Yerini | Kilitledim Ve Denize Attım Kalbimi!

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Boş Bırakacağım Yerini

Başladığımız tarihten 1 sene geçti. Bittiğimiz tarihten yarısı kadar. Neler yakın sana neler uzak ya da neleri seversin, nereye gidersin unuttum hepsini.

Arkamızda kalanlar ya da biz bitmeyiz diye söylenen yalanlar... Hiçbirisi geçen zamanı, kaybettiklerimizi geri getirmeye yetmedi!

Hatırlarsan bir sözüm vardı sürekli tekrarlanan... Kaybettik kaybedeceğimiz her şeyi, daha neyi kaybedeceğiz? diye.

Ben bunu derken kaybetmişim aslında seni! Anladım şimdi! Geçmiş ne kadar geçti? Ya da geleceğin neresindeyim? Aklımda bir sürü soru var cevaplamaktan korktuğum.

İsterdim ki beraber çözelim soruları. Girdiğimiz labirentte kaybolmayalım...

Anladım aşk 1defa çıkarmış insanın karşısına. Ondan sonra gelenler hep silmek için o aşkın izlerini...

Kilitledim ve denize attım kalbimi! Gün gelip de yeniden '' EN GÜZEL HİKAYEM '' diyebileceğim bir aşk daha karşıma çıkana kadar, boş bırakacağım yerini....

Konu Hale tarafından 05 Ocak 2016 Salı - 10:16 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı