İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Öyle Yürekten Seveceksin Ki...! | Bütün Güzel Sözler Olmuştun Bende

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Öyle Yürekten Seveceksin Ki...!

İlk önceleri ismimle hitap ederdin bana… Zaman öyle bir geçti ki seninle, zamanla öyle bağlandık ki birbirimize artık isimlerimiz yoktu birbirimize isimlerimizle hitabı bırakmıştık bütün güzel sözler olmuştun bende bütün güzelliklerdin benim için… Aşkım derdim, efendim meleğim derdin, hayat derdin, aşk derdin… Sana sorardım AŞK nedir? diye sende bana aşk sensin derdin…AŞK bizdik meleğim aşk ikimizdik…Geleceğimizi konuşurduk planlar yapardık birbirimize sevgimizi aşkımızı anlatırdık…Bunları hatırlıyorum gözlerim yaşla doluyor, kalbimde derin bir sızı, ne güzeldi hayat seninle, yaşam seninle…Ama artık her şey bitti.. Biliyorum beni hala seviyorsun bunu hissediyorum.. Rüyalarıma geliyorsun her gece, her gece benimlesin beraberiz sabaha kadar.. Rüya olduğunu biliyorum ama bitmesin istiyorum sabah uyandığımda gözlerimden yaşların akmasına engel olamıyorum çünkü seni hala deliler gibi seviyorum… Gözlerimi kapattığımda ilk sen varsın karşımda unutmak istiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyor.

Yapamıyorum çünkü seni deliler gibi seviyorum… Bana son konuşmamızda aşk demedin meleğim demedin o an dünyam yıkılmıştı… Çünkü seni deliler gibi seviyorum.. Çünkü çünkü seni seni seni SEVİYORUM…..

Konu Hale tarafından 05 Ocak 2016 Salı - 10:35 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı