İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bir Fikrim Var

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 27 yanıt gönderildi

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Teşekkürler sevgili patriot. :hale:

Tabiki motorlu araçlar bölümünü de düzenleriz,
sen iste yeterki arkadaşım, beyin fırtınasına beklerim değerli fikirlerini. :dost:

oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

KD ™ Dost

• Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
Güzel bir açılım olmuş yönetime teşekkürler. :beach:

melekler_ucamaz

melekler_ucamaz

Şimdi Düşlerimin Sonbaharındayımm ...

• Özel Dost
  • 3.880 İleti
Valla ablacım hepinizin emeğine sağlık çok hoş olmuş. Beni dinlediğiniz,önemsediğiniz ve fikrimi yerine getirdiğiniz için teşekkür ederim hepinize.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Teşekkürler Oktay Bey, hep birlikte yaptık. :dost:

Biz bir aileyiz Melekciğim, istekler makul,
şartlar uygunsa yapılmayacak şey yoktur ablacığım. :hale:

Recep

Recep

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 144 İleti
  • Interests:Kadim Dostlar
Çok Güzelll.

• Ziyaretçi
Bölüm açılımı güzel olmuş,ben yine avatar'ların altındaki bu yıldızların hoş durmadığı kanısındayım rütbe gibi duruyor rahatsız edici yanlız daha sade bir şey yapılamazmı fikir beyan eden olursa sevinirim.fikir benimki dikkate alınıp alınmıyacagını bilemem. <_<

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

Bölüm açılımı güzel olmuş,ben yine avatar'ların altındaki bu yıldızların hoş durmadığı kanısındayım rütbe gibi duruyor rahatsız edici yanlız daha sade bir şey yapılamazmı fikir beyan eden olursa sevinirim.fikir benimki dikkate alınıp alınmıyacagını bilemem. <_<

Her üyemizin fikirleri dikkate alınır Sevgili denizpamir2008.. Ama siz fikir beyan etmemişsiniz sadece rahatsız olduğunuzdan bahsetmişsiniz.. :acute:

Değişiklik tabiki yapılır ama ne gibi bir öneriniz var ona göre burda tüm üyelerimizin fikirleri alınır ve yönetimce değerlendirilir..

Önerilerilerinizi bekliyoruz :cool:

maske5

maske5

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 178 İleti
İstatislikler bölümü geliştirilebilinir.En son 10 üye,bu hafta en çok ileti yazan 10 üye,en çok sevilen on üye gibi...Ben aradım biaz önce gerçekten bulamadım...

Sema

Sema

Ne Mutlu Türküm Diyene!!

• Yönetici
  • 5.470 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü, Ülke Gündemi, Siyaset ve Köşe Yazıları...

İstatislikler bölümü geliştirilebilinir.En son 10 üye,bu hafta en çok ileti yazan 10 üye,en çok sevilen on üye gibi...Ben aradım biaz önce gerçekten bulamadım...

Sevgili maske5 Enson 10 üye portal sayfamızda mevcut, en son 5 üye ana sayfamızda, bugünün en aktif başlıkları, en aktif 20 üyesi, forumun en aktif 20 üyesi ise istatislikler bölümünde mevcut, en çok sevilen 10 üye olarak değil ama en popüler üye olarak ana sayfada görebilirsiniz..

maske5

maske5

KD ™ Arkadaş

• Kadim Dost
  • 178 İleti

Sevgili maske5 Enson 10 üye portal sayfamızda mevcut, en son 5 üye ana sayfamızda, bugünün en aktif başlıkları, en aktif 20 üyesi, forumun en aktif 20 üyesi ise istatislikler bölümünde mevcut, en çok sevilen 10 üye olarak değil ama en popüler üye olarak ana sayfada görebilirsiniz..

Bunlar toplu halde olmadığı için ben de istatislikler bölümüne tıklayıp hepsi orda çıksın demek istemiştim.Cevabınız için teşekkürler.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı