İçeriğe git

Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Seni Neden mi Seviyorum? | Vazgeçilmezim Benim

- - - - -

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 1 yanıt gönderildi

Esesli

Esesli

KD ™ Kadim Dost

• Yetkili
  • 5.814 İleti
  • Interests:sinema bilgisayar seyahat
Seni Neden Mi Seviyorum?

Sen başımın tatlı belası, sen alınyazım kaderim! Hep aynı şeyi sormaktan bıkmadın, bense cevabını vermekten... Seni neden mi seviyorum? Neden mi sevdim ilk günden? Aslında ben seni değil, seni sevmeyi sevdim.

Hatırla. Hatırla o ilk günlerimizi. Şu bedenimin içinde, bir köşede, enkaz altına sıkışan çocuksu ruhumu ortaya çıkardığın için sevdim. Yıllar öncesi hapsedileni yeniden hayata döndürmeyi başardığın için sevdim. Akşamları güneş bile gözleri bende kalıp batardı. O da benimle ağlardı sanki. O da bıkmıştı her gün doğup batmaktan. Yalnızlığımdan oda korkardı. Sen o yalnızlığımı yok ettin. Güneş bile başka doğuyor benim için artık. İşte bunun için sevdim...

Güzellikleri yüreğime tohum gibi serpiştirip zambaklarla dolu bir bahçe haline getirdin. Düşüncelerimi ve acı dolu saatlerimi mutlulukla doldurdun. Ufacık bir tebessümlü halime üzülüp beni güldürdün. İşte bu yüzden, bunun için sevdim. Hayatta var olduğunu bildiğim ama yaşayamadığımı yaşattığın için derdimin dermanını sen bulduğun için. Var olmanın bile yeterli olduğu için. Hayatımı yapmacık gülücükler yerine kahkahalarla doldurduğun için sevdim.

Şu çekilmez hayatta tek tutunacağım dalım, yaslanacağım tek desteğim olduğun için, bedenimin en değerli yerinde bulunduğun için, kimsede olmayanı sende bulduğum için sevdim. İster dünyanın ucuna da gitsen seni her zaman kalbimin ortasında bulacağımı bildiğim için sevdim.

Güzel olan ne varsa verdiğin için acıyı üzüntüyü bile en tatlı şekilde verip göz açıp kapamadan yok edebilmen bağırıp tavır dolu sözlerden sonra "canımın içi, bir tanem, seni çok seviyorum aşkım!" demeni sevdim.

Şu yoğurttaki... Şu yoğurttaki sarımsağın yüzünden bile sevdim ya seni... Gerisini sen düşün bebeğim! Şimdi söyle. Şimdi anladın mı neden sevdim seni?

Alınyazımsın, silinmezsin... Kaderim vazgeçilmezim oldun. Vazgeçilmez olduğun için seviyorum seni...

Vazgeçilmezim Benim...

Konu Hale tarafından 06 Ocak 2016 Çarşamba - 10:43 tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

Hale

Hale

Hayat nefeslerle sınırlı, sevgilerle sonsuzdur.

• Yönetici
  • 49.690 İleti
  • Interests:Mustafa Kemal ATATÜRK, Türk Tarihi, Türk Dili, Türk Edebiyatı, Türk Kültürü.
Konu İçeriği Düzenlenmiştir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı