İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bir Yıldızda Taraftardan | M.Kahraman..

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

    KD ™ Dost

  • Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
  • Gender:Male
  • Location:idareci,yönetici


BİR YILDIZDA TARAFTARDAN!..

“BİR YILDIZ DA TARAFTARDAN”…

Türk futbol tarihinde hep ilkleri başarmış,Avrupa’da ülkemizin temsilini başarıyla yapmış Trabzonspor, taraftarları için bir “kimlik” bir “kültür” bir “sevda” olmuş ve hep farklılığını korumuştur.Bu farklılık onu diğerlerinden ayırmıştır..
İşte geçmişi başarılarla dolu takımın yine “farklılık” yapabilmesi için yeni bir ilke imza atılıyor.
Projenin tam adı şu: “Bir yıldız da taraftardan…”
Evet taraftarlar, kulübüne bir yıldız oyuncu kazandırmak için bu çalışmayı başlattı.
15 yıldan bu yana ulusal yayın yapan Meltem ve Mesaj TV’de yapmış olduğumuz spor programlarına TS taraftarından binlerce sms, fax ve telefon geliyordu.
Genelde aynı fikir öne çıkıyor ve “kulübümüze katkı yapmak istiyoruz, bize yardımcı olur musunuz” talebinde bulunuyorlardı.
Biz de bu yoğun talebi Trabzonspor yönetimine illettik.” Taraftarınızdan katkı talebi var” dedik..
Yönetim kurulu da bu arzuyu dikkate alarak bize memnuniyetini belirtti ve kulübün resmi hesap numarasını verdiler .Biz de bu hesap numaralarını ilettik.
Bu proje bir yardım kampanyası olmayıp kulübüne taraftarın katkısıdır. Bunda değişik düşünce aramak iyi niyet olmaz.” bir yıldız da taraftardan” projesi tamamen taraftarın arzusudur.. Bu proje iş adamlarından medyaya, sanatçısından işçisine , kısaca yediden yetmişe Trabzonspor’luyum diyenlerin projesidir.

Gelelim ne olacağına…
Bu çalışma sonucunda on milyonu aşkın Trabzonspor taraftarı kulübüne fazlasıyla bir yıldız kazandıracaktır.
Edindiğim bilgilere göre gerek yurt içi gerek yurt dışından çığ gibi büyüyen bir talep var.Artı bu talep her geçen gün artmaktadır.
Bu proje ile beklenilenin üzerinde, hem ülkemizde hem de dünyada Trabzonspor taraftarı gücünü gösterip gündem olacak, çünkü bu bir ilk. Trabzonspor taraftarı ilkleri sever ve başarır. :beach:

FANATİK GAZETESİ.0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı