İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Son Bahar

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 12

Büyük bir heyecanla Sabiha’nın yanına giden Galip, Zeyno’nun tavrı karşısında şok olur. Sabiha kızının yaptıklarından dolayı çok üzülür. Ancak Zeyno’nun söyledikleri Sabiha’nın Galip’ten uzaklaşmak istemesine sebep olur.

Memo evde bayılır ve telaşla hastaneye kaldırılır. Dialize alınacak kadar ilerlemiş olan hastalığı karşısında çok üzülen aile tekrar para bulma telaşına girer. Aralarındaki gerginlik her şeye rağmen devam eden Sabiha ve Kemal Memo için çok endişelidir.

Nursel Galip’i elde etmek için yeni planlar yapmaktadır. Bu defa ki planlarının içinde dergi çıkartmak vardır. Serdar’dan da para yardımı alarak kendine bir ortak bulur. Bundan sonra Galip’e karşı yürüyeceği yolda dik başlı bir kadın olmalıdır.


24 Kasım Pazartesi 22:00 – yeni bölüm#12
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 13

Galip’in şirketinde tekrar işe başlamaya karar veren Sabiha, şirkete görüşmeye gittiğinde Galip’i Nursel ile görür ve Galip ile görüşmeden şirketten ayrılır. Geçimini sağlamak için de daha önceden bakmış olduğu bir garsonluk ilanı için bir cafeye gider. Nursel’in Kürşat ile olan ortaklığına sıcak bakan Galip, Serdar’ın Nursel’e yardım ettiğinden habersizdir. Kemal bir taksi durağında iş bulur. Sabiha’nın şirkete gelip kendini görmeden gittiğini öğrenen Galip bu tavra bir anlam veremez ve Sabiha’yı işe başlaması için ikna etmeye gider.


1 Aralık Pazartesi 20:00 - kolaj
22:00 – yeni bölüm


#13
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 14

Galip ve Sabiha bir iş toplantısı için şehir dışına çıkmak ve geceyi orada geçirmek zorunda kalırlar. Galip, Sabiha’ya olan duygularını onunla paylaşır. Kemal’in ise Sabiha’nın nerede olduğu ile ilgili bilgisi yoktur. Ruhsar ve Gülşen, Kemal’in Sabiha’ya tepki göstermemesi için bu iş gezisini gizlerler. Nursel’in tüm planları yolunda gitmektedir. Galip’in holdingine yerleşen Nursel, böylelikle Galip ile daha yakın olacaktır. Sabiha’nın Galip’in holdinginde işe başladığını, taksi şoförlüğüne başlayan Kemal, taksisine Sabiha’nın binmesi sonucunda öğrenir. Kemal duyduklarından sonra çok sinirlenir ve Galip’in kapısına dayanır.


15 Aralık Pazartesi 20:00 - kolaj
22:00 - yeni bölüm


#14
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 15

Galip’e Sabiha ile ilgili yakınlığı dolayısıyla kafa tutan Kemal, Galip’in ciddiyetini fark edince geri adım atar. Galip’in evine Kemal’in gittiğini öğrenen Sabiha çok sinirlenir. Nursel, Galip ile Sabiha aşkını engellemek için planlarına devam eder. Ancak değiştiğini göstermek içinde Sabiha’ya yakın davranır. Sabiha’nın Galip ile olan iş gezisini öğrenen Kemal çok sinirlenmiştir ve bu durumu saklayan Gülşen ile kavga eder. Serdar Galip’in işlerini engellemek için Nursel ile planlar yapar. Melek tüm yaşadıklarından ve Sado’ya yaşattıklarından sonra çok pişmandır. Sado’nun kendisini affetmesini ister. Kemal’in Ruhsar’a olan ilgisini kıskanan Rıza sorun çıkartır. Nursel, Sabiha’ya Galip ile olan fotoğraflarını gösterince, Sabiha ne yapacağını şaşırır. Nursel, Sabiha’ya yardımcı olacağını söyler ancak Sabiha’nın Nursel’in hain planlarından haberi yoktur. Yaşadıkları tüm aksiliklere rağmen Galip’in Sabiha’ya büyük bir sürprizi vardır.


22 Aralık Pazartesi 20:15 - kolaj
22:00 - yeni bölüm


#15
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 16

Galip ile Sabiha’nın aşkları artık herkes tarafından bilinmektedir. Birlikteliklerinin ortaya çıkması Sabiha’yı her ne kadar zorlasa da aralarındaki aşk ona kuvvet vermektedir. Kemal, bu ilişkiyi kabul etmemekte kararlıdır. Sabiha ile aralarındaki gerginlik öyle bir noktaya ulaşmıştır ki, çocuklar üzerinden onun gözünü korkutur. Nursel’in çevirdiği entrikalar artık kendi ayağına dolanmaya başlamıştır. Galip’in artık sabrı kalmamıştır ve şirkette ciddi kararlar almaya karar vermiştir…


5 Ocak Pazartesi 20:15


#16
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 17


Galip, şirketinde bir yılbaşı organizasyonu düzenler. Sabiha davete öyle bir gelmiştir ki, Galip başta olmak üzere herkesin dili tutulmuştur.
Nursel dibe vurmuş olmanın verdiği öfkeyle her fırsatta Sabiha’ya saldırmakta ve artık kimse hiçbir şekilde onu durduramamaktadır. Partide yaşanan olay Sabiha için artık son damla olmuştur. Sado ve Melek’in beraber olduklarını öğrenen Melek’in eşi, Sado’yu bulmak için Gülşen’lerin evine adamlarını gönderir. Sado ile Melek’in ortadan kaybolmalarının bedelini Gülşen öder. Galip’in bebeğini karnında taşıyan Sabiha, artık bu durumu Galip’e söylemeye karar vermiştir. Fakat tam bunu açıklayacakken alacakları haber ikisini de büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.


12 Ocak Pazartesi 20:15


#17
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 18


Galip, Nursel’den boşanamamıştır. Çünkü Nursel boşanmamak için her yolu denemekte ve kendince zaman kazanmaktadır. Galip, büyük bir çıkmazda, Sabiha ise büyük bir sıkıntı içindir. Her geçen gün Sabiha’nın aleyhine ilerlemektedir. Hamile olduğunu bir an önce Galip’e ya söyleyecek ya da bu bebeği aldıracaktır. Zeyno, arkadaşlarına evlerinin bir yalı olduğunu söyleyince ortalık karışır. Galip, Zeyno’ya yardım eder fakat ikisinin de unuttuğu bir gerçek vardır ki o da Sabiha’nın bu olayı öğrendiğinde ne yapacağıdır.Tüm yaşanılanlardan sonra Sado’yu Melek’ten kurtarmaya karar veren Gülşen ve Ruhsar işe koyulurlar ve Sado’ya bir kız bulurlar. Galip, Sabiha’nın durumundan şüphelenmeye başlamıştır. Aklının bir köşesinde acaba mı olan Galip, Sabiha’dan net bir yanıt beklemektedir.


#18
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 19

Faruk, babasının bir anda çıkıp hayatlarına girmesinden dolayı çok gergin, Gülşen ne yapacağını, nasıl davranacağını ve ne hissedeceğini bilemez bir halde, Kemal ise herkes arasında bir denge olmaya çalışmaktadır. Ani gelişen bu olay onlarında hayatlarında farklı gelişmelere neden olacaktır. Sabiha, hala Galip’e hamile olduğunu söylememekte kararlıdır. Fakat onun bu durumu ısrarla saklaması pek de iyi olmayacaktır.


26 Ocak Pazartesi 20:15 – yeni bölüm


#19
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 20

Sabiha’nın Galip’ten ısrarla sakladığı sırrı bir anda sır olmaktan çıkmıştır ve herkes bu beklenmedik haberi artık öğrenmiştir. Galip, durumdan çok Sabiha’nın hamileliğini kendisinden saklamış olmasına inanılmaz sinirlenmiş ve kırılmıştır.Sabiha ne kadar yanlış yaptığını geç de olsa anlamıştır. Sabiha ile Galip arasında bu gerginlik yaşanırken, ani duyulan bir olay herkeste büyük bir şok yaratır ve kafalarda soru işaretleri belirmeye başlar.


2 Şubat Pazartesi 20:15 – yeni bölüm


#20
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 21


Saffet,ölmüştür.Ama bu ölüm kendi eceliye gelmemiştir. Saffet öldürülmüştür. Aslında bu ölüm başta Sado ve Melek olmak üzere herkesi içten içe rahatlatmıştır. Saffet’i ölümünde şüpheli olarak görünen isim Kemal’dir.Ama kimse gerçeği bilmiyordur.

Sabiha ile Galip arasındaki gerginlik gitgide artıyordur. Galip’in Sabiha’ya sadece bir çalışanı gibi davranıp, başka hiçbir şey söylememesi Sabiha’yı daha çok sinirlendirip, geriyordur. Ama Sabiha, bunun altında kalmayacaktır. Galip’e o kadar hırslanmıştır ki, bu durum artık Galip’in de hoşuna gitmeye başlamıştır.


9 Şubat Pazartesi 20:15 – yeni bölüm

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı