İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Star TV | Son Bahar

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

#21
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


Bölüm 22


Galip ile Merve’nin beraber çalışması ve iş gereği birbirleriyle yakın temasta olmaları Sabiha’yı deliye çevirmeye yetmiştir. Faruk, babasının ölmeden önce kendisine bıraktığı parayla bir dükkân alır. Bunu öğrenen Gülşen ve Kemal kendilerine sorulmadan Faruk’un yaptığı bu davranışa çok sinirlenirler. Son yaşanılan olaylar Galip’i de Sabiha’yı da çok germiştir. Baş başa çıkılacak bir tatilin kendilerine iyi geleceğine karar veren Galip, Sabiha’yı da ikna eder ve hafta sonu için kısa bir yolculuğa çıkarlar. Her şey tamda yolunda gidiyor diye düşünülürken, Galip, yine can sıkıcı bir durumun ortasında bulur kendini…


16 Şubat Pazartesi 20:15 – yeni bölüm#22
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 23


Saffet Mümtazoğlu’nun ölümünün üzerinden her ne kadar zaman geçmiş olsa bile, soruşturma hala devam etmekte ve Galip’te hala bu can sıkıcı durumun ortasında kalmaktadır. Birçok tatsız ve gereksiz olayın üst üste gelmesi bir tarafa Galip, yıllar sonra öyle bir durumla yüz yüze gelir ki, işte bu onun hayatı adına tam bir şok olacaktır…

Galip ile Sabiha’nın hayatlarının akışını değiştirecek bu durum onlar için acaba iyi mi olacaktır? Yoksa onların bile farkında olmadığı bir son mu olacaktır?


23 Şubat Pazartesi 20:15 – yeni bölüm


#23
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 24


Galip, Mümtazoğlu’nun ölümüyle ilgili kendine yöneltilen suçlamalardan bir türlü kurtulamamakta, diğer taraftan da yılların ardından bir anda hayatına giren ve annesi olduğunu söyleyen Fatma’nın hala şaşkınlığını yaşamaktadır.

Kemal, Faruk’un hem Gülşen’den hem de kendisinden gizli bir şeyler çevirdiğinden artık emin olmuştur. Faruk’tan hiçbir şekilde bir şey öğrenemeyen Kemal, çareyi onu takip etmekte bulur. Faruk’u köşeye sıkıştıran Kemal, öğrendiği gerçek karşısında tam bir şok geçirir.

Sabiha, Merve’ye içten içe hiç dayanamıyor, fakat Galip’e de fazla bir şey belli edemiyordur. Galip ile Merve’nin iş diyaloglarının artık ortaklıkla sonuçlanması Sabiha için, son nokta olur.


2 Mart Pazartesi 20:15 – yeni bölüm


#24
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 40


Bir yıl geçmiştir… Bu bir sene içinde çok şey değişmiştir. Herkes farklı yollara sapmış ve bir şekilde seçtikleri yeni hayatlarında sessizce ilerlemektedirler.Sabiha, çocuklarıyla yeni bir düzen kurmuştur. Yeni bir iş, yeni bir hayat… Artık tek düşüncesi çocukları, tek istediği ise onların mutluluğudur. Galip ise tamamen işine kendisini vermiştir. Fakat artık ne yazık ki eski Galip değildir. Yalnız bir hayatı yaşamanın yükü onu çok değiştirmiştir…Peki Galip ile Sabiha’yı bu hayatı ayrı ayrı yaşamak zorunda bırakan şey nedir? Bu saatten sonra hayatlarında neler değişecektir? İçinde sürüklenecekleri şartlar ve koşullar onları birbirinden tamamen uzaklaştıracak mıdır, yoksa tekrar bir araya getirecek midir?


#25
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
Bölüm 42


Zeyno’nun tiyatro oyununda Mustafa ile Sabiha’yı bir arada ve samimi bir şekilde gören Galip, kendini tutamaz ve apar topar orayı terk etmeye kalkışır. Uzun bir aradan sonra bu ilk karşılaşma ikisi içinde oldukça zor olmuştur.

Zafer, Eda’ya iyice kapılmıştır. Bulduğu her fırsatta genç kadına yaklaşmaya çalışan Zafer, Eda’dan beklediği karşılığı alamadığı için sürekli hayal kırıklığına uğramaktadır. Galip ise en yakın arkadaşını mutlu edebilmek için onları bir araya getirmeye çalışıyordur ama Eda bu anları aslında sadece Galip ile geçirmek istiyordur.

Kemal’in iş yerinde farkında olmadan yaptığı bir hata tüm dengeleri değiştirecektir. Ruhsar’la olan evliliğini, Sabiha’nın hayatını, hatta Galip’e bile etki edecek değişiklikler arka arkaya gelecektir.

Tüm bu karmaşalar yaşanırken, Galip ile Sabiha tekrar bir araya gelecektir. Peki, buna ne sebep olacaktır? İkisinin de tahmin edemeyecekleri bir olay hayatlarına bir anda inecektir…


#26
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
43. Bölüm


Kerem aniden ateşlenir ve apar topar hastaneye kaldırılır. Elindeki problem, tekrar ameliyata alınmasını gerektirmektedir. Sabiha ve Galip kelimenin tam anlamıyla bitmiştir.

Hastane sürecinin yeniden başlaması Galip ile Sabiha’yı tekrar eski günlere götürmüştür. Fakat bu kadar tatsız bir ortamın içinde hastaneye gelen sürpriz bir misafir her şeyi tepetaklak değiştirecektir.

Sabiha, artık hayatıyla ilgili ciddi bir karar alma aşamasına gelmiştir. Galip, şaşkındır. Bu durum acaba onları nasıl bir yola sürükleyecektir?


#27
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
44. Bölüm


Sabiha, Verena ile beraber Almanya’ya gitmeye karar vermiştir. Bu Sabiha için ani, Galip için şok bir karar olmuştur. Ama Galip’in bu sefer Sabiha’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Sabiha’nın kafası artık tamamen karışmıştır. Kulağında Eda’nın Galip ile ilgili söyledikleri, karşısında ise bu sözlerle hiçbir benzerliği olmayan sevgi dolu bir Galip. Bu durumda bir gariplik vardır. Peki, Sabiha bu sefer ne yapacaktır?

Galip ile Sabiha tamamen kendi ilişkilerine yoğunlaşmış durumdayken Erdal ile Eda’nın içinde oldukları olaylar başta onları olmak üzere tüm aileyi derinden etkileyecektir. Erdal ile Eda’nın Galip ile Sabiha’ya nasıl bir etkisi olacaktır?


#28
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
45. Bölüm


Erdal’ın tüm foyaları ortaya çıkmıştır artık. Merve’nin hayatına girip üzülmesine sebep olan herkesle birer birer hesaplaşan Erdal, Galip ile olan hesabını en sona saklamıştır.

Erdal öyle bir plan yapmıştır ki, başta Sabiha ve Kerem olmak üzere Galip’in yakın çevresi dahil herkes büyük bir tehlike altındadır.
Galip çaresiz, Sabiha ise çok korkmaktadır… Erdal, Sabiha ile Kerem’i Galip’ten çok uzağa götürmüştür. Galip, tamamen gözünü karartmış sonu ne olursa olsun mutlaka karısı ile oğluna ulaşacaktır. Ya hep beraber ölecek, ya da hep beraber yaşayacaklardır.

Hayatlarında yaşadıkları her türlü olumsuzluğun üzerinden gelip, bir arada kalmayı başaran Galip ile Sabiha bu sefer kadere karşı durabilecekler midir?


#29
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
46. Bölüm - FİNAL


Hilal’in yardımıyla Erdal’ı alt etmeyi başaran Galip, imkânsızı başarmıştır ve Sabiha ile Kerem’i kurtarmıştır.

Bu güzel gelişme Galip ile Sabiha başta olmak üzere tüm aileyi rahatlatmış ve çok mutlu etmiştir.

Yaşadıkları her türlü zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelmeyi başaran Galip ile Sabiha’nın artık önlerinde hiçbir engel kalmamıştır. Galip’in yapması gereken tek bir şey kalmıştır o da Sabiha ile yeniden evlenmek…

Ve işte beklenen o muhteşem an gelmiştir… Galip ile Sabiha çocuklarıyla beraber büyük, mutlu ve sonsuza kadar beraber yaşayacakları ailelerini kurmuşlardır. Artık hiçbir zorluk onlar için engel olamayacaktır…

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı