İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Show TV | Gece Sesleri

- - - - -

 • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

#11
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti


10. Bölüm

Yusuf, kendisinden yıllardır saklanan sırların arkasında başka gerçeklerin olduğundan şüphelenerek Yağız'dan yardım ister. Sultan Hanım ise oğlunu ikna edip onu Yağız'dan uzaklaştırmak için yeni planlar peşindedir.

Ancak Sultan Hanım'ın geçici değil kalıcı bir çözüm bulması gerekmektedir.

Aslı'yı Seyhan'dan uzaklaştırmak için babasına karşı kozlarını kullanın Yağız, bu planının meyvelerini toplamaya başlamıştır. Artık genç kız Seyhan'dan kopma noktasına gelmiş ve teselliyi Yağız'da bulmuştur.

Bozova Belediye Başkanlığı seçimlerine hazırlanan Seyhan ise Aslı'nın kendisinden manasız bir şekilde uzaklaşmasına bir anlam veremez.

Aslı'nın babası Sinan'ın yalanlarından kaynaklandığını düşünerek onu bu konuda uyarmak ister. Ancak Sinan, kızının zayıf yönlerini kullanarak, duygu sömürüsü yaparak Aslı'yı bu konuda da ikna etmiştir.

Öte yandan Ziynet, Kerami Bey'in ölümünden sorumlu olan oğlu Yağız'ın gerçeği saklamasından dolayı vicdan azabı çekmektedir. Bu konuda sessiz kalmasının vefa ve minnet duygularıyla borçlu olduğu Kerami Beyin anısına karşı karşı saygısızlık olduğunu düşünen genç kadın, Yağız'la konuşmaya karar verir#12
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
11. Bölüm

Yusuf, gençliğinde yaptığı hatanın bedelini ödemek ve yaşadığı vicdan azabından kurtulmak için hayatının akışını değiştirmeye karar verir. Ceyda'ya boşanma kararını açıklar. Artık her şeyi geride bırakıp bir türlü aklından silip atamadığı gençlik aşkı Tuna'yla bir araya gelebilecektir.

Bütün bunların farkında olan Ceyda'nın ise kurulu düzenini bozmaya evliliğini yıkmaya hiç niyeti yoktur. Bunun için gerekirse kızı Elvan'ı bile koz olarak kullanacaktır.

Yusuf'la birlikte olmanın bedelini ağır ödemek istemeyen Tuna ise onunla geçmişte yaşadıklarını Rengigül'e anlatır.

Bu arada Seyhan'la Aslı arasında ise ayrılık rüzgarları esmektedir. Aslı, Seyhan'ı affetmemekte kararlıdır. Seyhan ise Aslı'dan kolay kolay vazgeçmeyecektir. İki sevgiliyi ayırmanın zor olduğunu bilen Yağız ise bu aşkı bitirmenin yeni yollarını aramaktadır.

Öte yandan Sinan, kızı Aslı'ya karşı oynadığı oyununa devam ederken yeniden kumar borcu ile karşı karşıya kalır. Aslı konusunda Seyhan'la da arası bozulunca yeni bir para kaynağı arayışına girer ve gözüne Yağız'ı kestirir. Ancak Yağız'ın evinde Ziynet'le konuşmasına tanık olur.

Sinan artık Kerami Bey'in ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmiştir ve bunu Yağız'a karşı şantaj olarak kullanmaktan geri kalmaz.

Ziynet'in bütün gerçekleri açıklama isteği ile Sinan'ın şantajları arasında kalan Yağız'ın Ortaçlılar'a karşı kurduğu yeni plan da geri tepecek gibidir.


#13
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
12. Bölüm

Aslı'nın babası Sinan, tesadüfen öğrendiği Yağız'ın Kerami Bey'i öldürdüğü gerçeğini ona karşı şantaj olarak kullanmaya başlar. Kimliğini gizleyerek Nedim ve Yusuf'u arar.

Kerami Bey için mevlüt okutulduğu bir günde böyle bir telefon alan iki kardeşin beklemekten başka çareleri yoktur.

Yağız ise iyice köşeye sıkıştığını anlar.

Sinan ise bu durumu fırsat bilerek onu daha fazla köşeye sıkıştırmaya ve para koparmaya çalışır.

Çaresiz kalan Yağız ise parayı sır ortağı Sultan Hanım'dan almayı başarır.

Birbirlerinden habersiz planlar kuran Yağız ve Sinan'ı hiç hesaba katmadıkları bir sürpriz beklemektedir.

Yağız'ı öldürüp, paralarla ortadan kaybolmayı düşünen Sinan, başarılı olamaz. Şans, yine Yağız'a gülmüştür.

Öte yandan Aslı ile Seyhan'ın arası düzelmiş, genç kız, babasının İstanbul'a yerleşme teklifine olumlu yanıt vermiştir.

Seyhan ise Aslı'yı gitme kararından vazgeçirmek için elinden geleni yapar.

Ceyda ve Yusuf cephesinde ise, genç kadın boşanmamak için bütün kozlarını ortaya dökmüştür. Kızı Elvan'ı etki altında bırakarak Tuna'nın karşısına çıkarır. Tuna'nın tereddütleri devam etse de Yusuf, her şeye yeniden başlama konusunda kararlıdır.


#14
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
13. Bölüm

Aslı İstanbul'a dönmeyi planlarken babası Sinan'ın ölüm haberini alır. Şok geçirir. Yaşadığı büyük acıyla babasının intihar ettiğini ve bunda herkesin payı olduğunu düşünür.

Cenaze için İstanbul'a giden Aslı'yı burada ilginç bir sürpriz beklemektedir. Sinan'ın İstanbul'daki alacaklıları onun öldüğünü öğrenince Aslı'nın peşine düşerler ve genç kızı rehin alırlar.

Aslı'nın kaçırıldığı haberini alan Rengigül adeta yıkılır.

Bu arada Aslı'nın kaçırılma olayını polise bildiren Seyhan ve Nedim tehlikeli bir tuzakla karşılaşır. Aslı'yı kurtarmak için tek başına hareket etme kararı alan Seyhan ise ne yazık ki onunla birlikte rehin durumuna düşer.

Öte yandan Sultan Hanım, Sinan'ın ölümünden Yağız'ı sorumlu tutar, bu ölümün cinayet olduğunu ve katilin de Yağız olduğunu düşünmektedir. Yağız her zamanki soğukkanlılığıyla Sultan Hanım'ın bu iddiasını reddeder.


#15
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
14. Bölüm

Ölen babasının alacaklıları tarafından kaçırılan Aslı'yı kurtarmaya çalışan Seyhan da rehin tutulur. Fidyeyi alan alacaklılar Aslı ve Seyhan'ı öldürmeye karar verirler. Aslı ve Seyhan elleri kolları bağlı onlara boyun eğerek sadece birbirlerine olan aşklarını söylemekle yetinirler.

Öte yandan Bozova'da Ortaçlı ailesinde ilişkiler iyice karışmaya başlar.

Yusuf ve Tuna eski günlerdeki gibi yeniden birliktedir. Yusuf'un boşanmak istediği Ceyda ise kızı Elvan'ı alıp konağa dönerek bir sürpriz yapar.

Bu arada Sultan Hanım'ın eski tetikçisi Rüstem'in karısı Bozova'ya ziyarete gelir. Sultan Hanım Rüstem'le ilgili yıllardır sakladığı sırrı ve bütün gerçekleri oğulları Nedim ve Yusuf'a anlatır. Duydukları karşısında şok olan ve çok üzülen Nedim ve Yusuf fabrikayla ilgili ciddi kararlar alırlar.


#16
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
15. Bölüm

Sultan Hanım, geçmişte yaşanan ve Kerami Bey'in de adının geçtiği olayları Yusuf ve Nedim'e anlatırken Aslı kulak misafiri olur. Bütün bunları Seyhan'la paylaştığında ise ortalık karışır... Silahını alarak hışımla çıkan Seyhan'ı durdurmayı Aslı da başaramaz.

Bu arada Ceyda, Yusuf'u boşanmaktan vazgeçirmek için elinden geleni yapar. Elvan'ın bu konuda annesine desteği de maalesef işe yaramaz. Yusuf bir karar verdiğini ve kimsenin de onu yolundan döndüremeyeceğini açıklar.

Öte yandan Seyhan barut fıçısı gibi konağa gelir. Aslı da onu takip etmektedir. Seyhan, silahını, Ortaçlılara doğrultarak, babasını öldürenin Kerami Bey olduğunu öğrendiğini haykırır... Sonra silahın namlusunu Sultan Hanım'a çevirir ve her şeyin sorumlusunun o olduğunu söyler. Herkes dehşet içindedir.

Bu arada Nedim annesinin önüne atlar ve Seyhan'ı vazgeçirmeye çalışır... Seyhan'ın arkasından konağa gelen Aslı da onu durdurmak için elinden geleni yapar... Herkes şoktadır...

Aslı'nın ısrarıyla konaktan ayrılan Seyhan'ın içindeki intikam ateşi sönecek gibi değildir. Bu kez yerel bir kanalın canlı yayınına çıkarak bütün gerçekleri açıklamaya karar verir. Seyhan'ı bu kararından vazgeçirmek bu kez mümkün değildir.

Ortaçlılar ve tüm Bozova halkı nefeslerini tutmuş bu önemli açıklamayı beklemektedir...

Bu arada Ziynet, bu kadar olaydan sonra üstündeki baskının daha da arttığını düşünmektedir... Yusuf ise onun bir sır sakladığını düşünerek gerçekleri anlatmasını ister... Ancak gerçekler Yusuf'u şok eder...


#17
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
16. Bölüm

Yusuf, Yağız'ın oğlu olduğu gerçeğini öğrendikten sonra uzun süre kendisine gelemez.

Yağız'ın Bozova'ya gelişi, şirkete işe girişi, bir gün kendisine bir şeyler anlatmak için geldiği gün bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Yıllarca oğlunun varlığından habersiz yaşadığını öğrenmek onu adeta yıkmış ve özellikle annesine karşı düşman olmasına neden olmuştur.

Bu arada Aslı, Elvan'ın geceyi Seyhan'ın evinde geçirdiğini öğrenince çok sinirlenir. Seyhan'ın evine giderek bunun hesabını sorar. Çıkışta karşılaştığı Yağız, ona moral vermeye çalışsa da başarılı olamaz. Aslı'nın arkasından onu aramaya çıkan Seyhan, sevgilisini Yağız'la yan yana görünce kıskançlık krizi geçirir.

Yağız'la Seyhan'ın kavgasını ayıran ise Yusuf olmuştur.

Öte yandan Tuna, Ceyda'nın eve döndüğünü öğrenince Yusuf'a resti çeker ve boşanmadığı sürece birlikte olmalarının imkansız olduğunu söyler.

Bu arada Seyhan'ın televizyondaki açıklamalarını ihbar kabul eden Emniyet Müdürlüğü, Ortaçlıları ifadelerine başvurmak üzere karakola getirtir. Sultan Hanım bu sorgudan hiç hoşlanmaz. Özellikle Yusuf'un annesine karşı düşmanca tavırları, Sultan Hanımın Yağız'a olan kinini daha da artırır. Sonunda silahını alarak bu sorunu kökünden çözmeye kalkar.

Ancak o konaktan çıkmadan Yağız'la birlikte gelen Yusuf, tüm ev halkını bir araya toplayarak önemli bir gerçeği açıklayacağını bildirir. Ortaçlılar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.


#18
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
17. Bölüm

Yusuf, bütün aileyi konakta toplayarak Yağız'ın oğlu olduğu gerçeğini açıklar.

Başta Sultan Hanım ve Ceyda olmak üzere bütün aile şok olur. Zamansız açıklanan itiraflar, Yağız'ın da gelecekle ilgili planlarını altüst etmiştir. Olaylar yatışana kadar bir süre sessiz kalmaya karar verir.

Ancak Yağız'ın varlığından ve Seyhan'ın yaptıklarından son derece rahatsız olan Sultan Hanım ve Ceyda haince bir planın hazırlıkları içindedir.

Seyhan'ın arabasıyla yapılan bir kaza, her ikisinin de zarar görmesine yol açacaktır. Ancak olay planlandığı gibi gerçekleşmez...

Yağız yoğun bakımda hayat mücadelesi verirken, Seyhan da nezarethanede suçsuzluğunu ispatlamak için onun hayata dönmesi için dua etmektedir...

Bu arada Aslı da evlilik hazırlıkları içinde olduğu Seyhan'ın masum olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Öte yandan hemen her gün yeni bir olayla ciddi sarsıntılar geçiren Ortaçlı ailesi, bu kez sonucu çok ciddi yaralar açacak yeni bir haberle çalkalanır. Elvan, birlikte olduğu seyisten hamile kalmıştır.


#19
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
18. Bölüm


Kazanın ardından hastanede yatan ve iyileşerek çıkan Yağız, ifadesiyle Seyhan'ın masum olduğunu kanıtlar.

Nezarethaneden çıkan Seyhan, Aslı ile birlikte evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirmek istemektedir. Aslı ise geleneklere uygun istediği gibi bir evlilik töreni hayal etmektedir. Aslı'yı annesinden istemek üzere konağa giden Seyhan, Aslı'yla sözü kesileceği sırada kendini içinden çok zor çıkacağı bir oyunun içinde bulur.

Ceyda, kızını kurtarmak için, Elvan'ın Seyhan'dan hamile kaldığını iddia eder. Seyhan'ın bu iftirayı inkar etmesine rağmen Elvan ve Ceyda yalanlarında diretirler. Ortaçlı ailesinde işler iyice içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir.

Öte yandan Nedim'in başı sahte fatura düzenlemek suçundan mali polisle derttedir. Nedim ortada bir hata olduğu konusunda diretse de mali polis olayın peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

Sultan Hanım ise bu olayın Yağız tarafından hazırlanan bir komplo olduğuna oğullarına inandıramaz. Artık bütün kozlar Yağız'ın elindedir.

Bu arada Seyhan, Yağız'la hesaplaşmak için fabrikaya gider. Ancak yanına silahını da almıştır. Yusuf da Elvan'ın hamileliği hakkında Seyhan'la konuşmak için fabrikaya gelir. O sırada Yusuf, Yağız'la Seyhan'ın kavgalarını ayırmak için aralarına girdiğinde Seyhan'ın silahı ateş alır. İkisinden birisi sağ kalacaktır...


#20
Woodpecker

Woodpecker

  Ağaçkakan Woody

 • Yetkili
 • 5.957 İleti
19. Bölüm

Seyhan'la Yusuf arasında çıkan arbedenin ardından ağır yaralanan Yusuf hastaneye kaldırılır. Ortaçlı ailesi olayın şoku içindedir.

Büyük bir umutla Yusuf'un iyileşmesini beklerler. Nedim ise sahte fatura suçundan tutuklu olduğu için eli kolu bağlı hiçbir şey yapamaz.

Bu kötü günlerde aileyi toparlayan Rengigül olacaktır.

Aslı ardı ardına gelen olayların yıkımıyla ne yağacağını bilemez haldedir.

Rengigül Aslı'nın tuhaf hallerinden bir şeylerin iyi gitmediğini anlar.

Ancak Aslı mesafeli durduğundan olanları bir türlü öğrenemez.

Yağız ise fabrikadaki boşluktan yararlanarak işleri yavaş yavaş ele geçirmeye başlar.

Tehditleri sonucunda Aslı'yı yıldırarak kendisiyle evlenmeye mecbur bırakır.

Bu sürpriz evlilikle birlikte Ortaçlı ailesinde dengeler derinden sarsılır.
0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı