İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Bir Bu Eksikti../Yalçın Dümer.

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
oktaytunçbilek

oktaytunçbilek

    KD ™ Dost

  • Üyeliği İptal Edildi
  • 2.228 İleti
  • Gender:Male
  • Location:idareci,yönetici


Bir bu eksikti!

*************


20.8.2008

Bir bu eksikti... Evet. Gazeteniz FANATİK, bence en keyifli başlığı atmış, Süper Kupa sonrası, son şampiyon adına. Ne diyelim, şeytan kulağına!.. Kaldıkları yerden devam...
Steaua’ya verilen avantajdan sonra, Kayserispor karşısında özellikle ikinci yarı oynanan futbol, biz inananların güvenini tazeledi. Sakat Kewell’ın neler yapabileceğini söylemiştik. Şimdi de Skibbe’ye zaman verin diyoruz, ele güne. Yargısız infaza karşı olduğumuzu, gazozuna maçlara bakıp, fal bakmayacağımızı da ekleyerek.
Elbette Galatasaray’ın eksikleri bağırıyor... Rakibin kullandığı duran toplarda nerede konuşlanacağını halen bir bilen yok. Gördük ki, Mehmet Topal’ın geçen sezonu aratan fotoğrafında Ayhan’ın olması şart. Kalede haklı bir travma yaşanıyor. Suçlular el kaldırsın! Lincoln’ü çözmek, çok bilinmeyenli bir denklem adeta. Kulvarlarda istikrarsızlık hakim. Gol yollarında, ‘Nonda şov’a rağmen hâlâ bir eksiklik söz konusu. Oğuz abi (Dizer), reçeteyi vermiş ve “Carew gibi bir santrfor acil şart” demiş. Doğru söze ne denir... Çok şükür, o da artık ‘Hakan Şükür’ ismini tekrarlamaktan vazgeçti. Ben daha önce kurtulmuştum da!.. Darısı diğerlerine... Bundan sonra, sürekli Hakan Şükür adını tekrarlamak bu takıma zarar verir. Yaşandı bitti, saygılı mı saygısız mı, ona siz karar verin. Neyse, konumuz Hakan değil...
Bu eksiklerin tamamlanması, atla deve olmasa gerek. Skibbe ve ekibi zaten her şeyin farkında. Yenilerle eskilerin kaynaşma dönemi başarılı bir şekilde devam ediyor. Yakında hatalar minimuma inerse, işte o zaman her vakit iddia ettiğim, ‘yüzde 99’ tezi hayata geçer.
Bükreş maçından sonra ‘Rahat olun’ demiştik. Şimdi de, her an aportta bekleyen kelle avcılarına itibar etmeyin diyoruz. Özhan abinin mirasını çok doğru kullanan Adnan Polat ve ekibi, göreceksiniz, bu camiayı daha da güzel günlere taşıyacaklar. Kimsenin şüphesi olmasın.
Bir de özelimizden... Efendim bendeniz, geçen pazartesi akşamı TSYD’de mütevazı bir düğünle dünyaevine girdim. Bu geceye katkı sağlayan başta Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa Sarıgül’e, Genel Yayın Yönetmenim Necil Ülgen ve de ustam Faik Gürses olmak üzere, tüm dostlarıma teşekkür ederim. :beach: YALÇIN DÜMER-FANATİK.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı