İçeriğe git


Welcome to Kadim Dostlar ™ Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Resim

Beşiktaş iyi görünüyor | İlker Ateş

- - - - -

  • Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1
HeaT

HeaT

    KD ™ Yakın Arkadaş

  • Sorumlu
  • 451 İleti
  • Gender:Male
  • Location:Isparta


Beşiktaş'ı çıplak gözle ilk kez Bosna'daki Siroki maçında izledim. Rakip çok zayıf olduğu için geleceğe yönelik tahmin yapmak zor. Ancak yine de bazı ipuçlarını bulduğumu sanıyorum.

Yeni sezonda eskisinden daha iyi bir Beşiktaş'ın sahalardan olacağından kuşku yok. Öncelikle savunma toparlanacak gibi görünüyor. Orada büyük bir rekabet yaşanacak. Geri dörtlü İbrahim Toraman, Gökhan Zan, Sivok ve Tello'dan oluşursa şaşırmam. Siroki maçında en beğendiğim oyuncu Sivok'tu. Atletik bir futbolcu. Kafasını kaldırıp, topla çıkıyor, ölü toplarda rakip kale önünde gol kovalıyor. Gökhan Zan sakatlıktan sonra sağlam dönüş yaptı.

Tello'dan ne kadar sol bek olur, onu bilmem ama olacağının sinyallerini veriyor. Kesin olan bir şey var; geçen sezon tek ön liberolu oynayan Beşiktaş, bu kez çift ön liberolu sisteme geçiyor. Burada Uğur ve Cisse favori ikili. En ciddi rakipleri Serdar Kurtuluş. Sistemin üçlü bölgesi Holosko, Delgado ve Aydın'dan oluşacak. İlerideki tek hücumcu Bobo veya Nobre'den biri olacak. Sıkıntı şurada... Sistem Holosko ve Bobo'ya göre değil. Nobre, Bobo'yu kesebilir. Holosko'yu kesmeye kimsenin gücü yetmez. Ne var ki Holosko'dan her şey olur da çizgi adamı olmaz. Sistem Delgado'yu parlatırken Serdar Özkan gibi bir yeteneği devre dışı bırakabilir. Aydın Karabulut sistemin yıldızı olabilir. İşin özeti... Forma rekabeti tatsızlığa neden olmazsa Beşiktaş sonuna kadar yarıştan kopmaz.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı